Zastanawiasz się, gdzie obstawić mecz? Kuszą Cię atrakcyjne oferty różnych bukmacherów, niektórzy z nich posiadają korzystne kursy, ale czy zastanawiałeś się, dlaczego jest taka rozbieżność? Otóż firmy które mają pozornie „atrakcyjne” kursy nie działają na polskim rynku legalnie, przez co Twoje pieniądze obstawione u nich nie są bezpiecznie, a wygrana często kończy się brakiem wypłaty.

!XBET to legalny bukmacher czy nie?

Uważaj na bukmachera 1xbet

Jedną z takich firm nielegalnie działającą na naszym rynku jest Rosyjski bukmacher 1XBET. Niestety nie posiadają oni zezwolenia Polskiego Ministerstwa Finansów oraz licencji uprawiającej do udzielania zakładów wzajemnych przez internet. Oczywiście w każdej chwili mogą wystąpić o takie zezwolenie i jest to możliwe, jednak zależne tylko i wyłącznie od właściciela 1xbet.

Z tego co się nam udało dowiedzieć to ten bukmacher nie rozważa nawet o wystąpienie o licencję w Polsce, gdyż bardziej opłaca mu się działać w szarej strefie, jak to robi w innych krajach Europy.

Graj legalnie u polskich bukmacherów

Wiele osób lekceważy prawy i łamie kodeksy, co niestety może się wiązać z ogromnym ryzykiem! przestrzegamy przed takimi działaniami, gdyż uważamy, że tylko legalne obstawianie może nam przynieść fajną kasę oraz bezpieczeństwo, że zostanie ona wypłacona. W tego typu źródłach nie mamy takiej pewności.

Warto sprawdzić rankingi bukmacherów polecanych przez polaków, wystarczy, że w google wpiszesz hasło i znajdziesz wszystko, co jest Ci potrzebne! Z naszej strony polecamy firmę bukmacherską etoto, ponieważ ma najlepszą ofertę dla nowych graczy. Pełną ofertę znajdziesz na ich oficjalnej stronie.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


Poprzedni artykuł99 PLN na Dzień Kobiet w Totalbet, oraz zwrot 100%!
Następny artykułBonus powitalny od bukmachera i jego obrót
Najlepsi bukmacherzy w Polsce online. Tylko opisy i bonusy do legalnych bukmacherów jak Fortuna, Etoto czy Totolotek. Promocje za darmo, darmowe zakłady, freebety i wiele więcej.