Jeżeli założysz darmowe konto do obstawiania, bukmacher BetClic przyzna ci bonus powitalny. Do zgarnięcia jest na start nawet 1000 PLN!

BetClic bonus powitalny 2019. Do 1000 PLN na start!
BetClic bonus powitalny 2019. Do 1000 PLN na start!

Premia na start BetClic

Firma bukmacherska BetClic działa w naszym kraju legalnie. Posiada wszystkie niezbędne zgody Ministerstwa Finansów, a więc nie musisz martwić się o to, że wpędzi cię w kłopoty!

Gracze bardzo chętnie szukają informacji o tym, ile wynosi Betclic bonus i co należy zrobić, by go odebrać. Jego popularność nie bierze się znikąd i dlatego właśnie powstał nasz wpis.

Bonus powitalny BetClic Polska otrzymasz już przy pierwszym depozycie na konto typerskie. Nie musisz więc wpłacać dwa czy trzy razy, byś został nagrodzony.

1000 PLN w BetClic na początek!

Aktualna promocja na start u bukmachera BetClic pozwala na zdobycie nawet 1000 PLN na dobry początek. W jaki sposób się to odbywa? Po założeniu konta pojawi się u ciebie taki oto komunikat:

betclic bonus 2019
betclic bonus 2019

Jak można przeczytać, wystarczy wpłacić po raz pierwszy na konto w BetClic, a przelew zostanie podwojony. Innymi słowy, wpłacasz 100 złotych, a na grę masz równe 200.

Dzięki temu, że promocja działa cały czas i automatycznie, skorzystanie z niej nie sprawia większych problemów. Nawet jeśli nie masz dużego doświadczenia w bukmacherce, nie chce nam się wierzyć, że bonus powitalny nie jest w twoim zasięgu!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułU jakich bukmacherów można grać w Polsce?
Następny artykułKod promocyjny BetClic Polska 2019
Gry hazardowe to moja pasja, ale nie wiążę z nią swojej zawodowej przyszłości. Piszę tylko i wyłącznie hobbystycznie. Dzięki temu rozwijam swoją wiedzę i pomagam początkującym! :)