Jak najlepiej typować zakłady bukmacherskie?

Jak najlepiej typować zakłady bukmacherskie?

Typowanie zakładów bukmacherskich same w sobie nie wydaje się trudne, jednakże aby mieć zdobywać odpowiednie dla nas ilości pieniędzy, najlepiej jest poznać sposoby, które pozwolą nam wygrywać jak najczęściej. Więc jakie są najlepsze sposoby na udane typowanie zakładów bukmacherskich?

Zacznij od typowania zakładów solo!

Największą szansę na wygraną na zakładach bukmacherskich mają ci typerzy, którzy obstawiają zakłady pojedyncze, ponieważ szansę na wygraną mamy już od 33% aż do 50%. Przy zakładach akumulowanych ta szansa jest statystycznie tak mała, że nawet szkoda o niej pisać. Można ją porównać do szansy na to, że w ziemię uderzy kolejna asteroida która ją zniszczy.

Jednakże istnieją również zakłady akumulowane które też mają swoje plusy, ponieważ wystarczy iż wykorzystamy do obstawiania ich aktualne promocje bukmacherskie, a być może i przy dużym szczęściu, te typy dadzą nam ,,jakąś” wygraną. Pamiętajmy jednak o tym, że główną dla nas kwestią powinno być mimo wszystko obstawianie zakładów pojedynczych, ponieważ jak już wcześniej wspominaliśmy, to one dają największe szanse na zwycięstwo.

Obstawiaj pewniaki!

Obstawiaj pewniaki!

Pewne typy bukmacherskie najczęściej możemy znaleźć w internecie, ponieważ istnieje tam sporo witryn udostępniających pewne typy, niestety, jednak ani jedna z nich nie może zagwarantować obstawiającym, że ich wszystkie propozycje będą po ogłoszeniu wyników trafne, ponieważ jest to po prostu prawie niemożliwe do osiągnięcia, gdyż na ostateczny wynik wpływa zbyt dużo zmiennych, które oddziałują na rezultat od rozpoczęcia do zakończenia danego spotkania sportowego – w końcu w trakcie spotkania sportowego może zdarzyć się dosłownie wszystko.

Przykładem może być tutaj błąd ludzki. Naturalnie ,,pewne” typowanie spotkań sportowych meczów w dłuższej perspektywie jest bardzo ciężkie do osiągnięcia z racji tego iż po prostu ciężko takie typy znaleźć, ale istnieją miejsca, w których możemy znaleźć typy gwarantujące pewny zysk bez względu na wynik – mianowicie możemy je znaleźć na oficjalnych stronach bukmacherskich. Oczywiście legalni bukmacherzy nie są aż tak naiwni, oraz nie dają na swoich serwisach internetowych gotowych typów z poszczególnych lig czy dyscyplin, ale czasami można w ich ofercie trafić na tak zwane ,,surebety”, dzięki którym już przed rozpoczęciem meczu wiemy, że nasz typ będzie udany. Wszystko w tym systemie opiera się bowiem na matematyce i różnicach kursowych pomiędzy zakładami, najczęściej dwudrogowymi. 

O tym, ile wygramy, zadecyduje w ostateczności stawka, na którą się zdecydujemy. Działa to na bardzo prostych zasadach, ponieważ im więcej postawimy, tym więcej zarobimy. W tym momencie nie ryzykujemy utraty swoich pieniędzy, jednakże takie zakłady nie będą w ofertach legalnych bukmacherów pojawiać się non-stop, dlatego też powinniśmy zawsze mieć oczy dookoła głowy, odwiedzając witrynę internetową naszego ulubionego bukmachera.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *