Na polskim rynku ,oficjalnie działa osiemnaście firm świadczących usługi, związane z zawieraniem zakładów bukmacherskich. Według różnego rodzaju prowadzonych rankingów do najlepszych bukmacherów w Polsce należą:

Najlepsi bukmacherzy w polsce

Bukmacher Fortuna

Najstarszy bukmacher na naszym rynku. Oferuje możliwość zawierania zakładów zarówno przez internet, jaki i w mocno rozbudowanej sieci punktów stacjonarnych. Aktualnie jest drugim najlepszym bukmacherem w kraju posiadającym około 30- procentowy udział w rynku.

Fortuna oferuje graczom zakłady bukmacherskie we wszystkich najpopularniejszych dyscyplinach sportowych, a także zakłady w kategoriach takich jak polityka czy rozrywka zwykle związane z ciekawymi wydarzeniami na świecie (na przykład kto wygra wybory prezydenckie w USA czy który film zdobędzie Oscara) Obok zakładów sportowych w ofercie znajdziemy również zakłady na wirtualne sporty czy e-sport. W sieci możemy zakładać się zarówno pre-match oraz na żywo.

Dla wybranych zdarzeń na żywo dostępna w internecie jest również transmisja online. Zakładać online możemy się również w aplikacji mobilnej Fortuny. Firma jak większość bukmacherów wspiera polski sport w tym między innymi Legię Warszawa czy Polski Związek Narciarski. Jest sponsorem tytularnym piłkarskiej pierwszej ligi.

Legalny bukmacher STS

Największy polski bukmacher STS. Według dostępnych danych posiada prawie 48- procentowy udział w rynku. Podobnie jak u największego konkurenta, zakładać możemy się zarówno online, jak i w punktach stacjonarnych. Oferuje zakłady klasyczne, jak również na żywo, gdzie zmagania interesujących nas zespołów możemy oglądać w STS.TV. Oprócz tego, w ofercie STS-u znajdziemy zakłady  wirtualne sporty oraz e-sport, a także nowość, zakłady bet games możemy obstawiać wyniki gier karcianych takich jak wojna, poker i bakarat.

Dla nowych graczy bukmacher przygotował ogromny bonu powitalny w wysokości aż do 1200 złotych. Firma angażuje się w sponsorowanie wielu  klubów  sportowych, a od 2018 jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski. STS jest również założycielem fundacji Sport Twoją Szansą, wspierająca talenty sportowe.

Znany bukmacher TOTOLOTEK

Trzeci co do wielkości gracz na naszym rynku posiadający w nim około 10- procentowy udział. Podobnie jak najwięksi konkurenci oferuje możliwość zawierania zakładów online i w sieci punków stacjonarnych. Oprócz zakładów bukmacherskich w  ofercie znajdziemy również dedykowane Zakłady Piłkarskie jak Toto- Liga (gra polega na wytypowaniu 13 meczów) oraz Toto-Gol (należy wytypować 6 spotkań na dokładny wynik ) Totolotek, szczyci się również największą oferta zakładów „na żywo” w kraju. Oczywiście firma Totolotek jest legalna.

Na chwilę obecną niedostępna jest niestety gra w wirtualne sporty. Oprócz tego możemy zawierać zakłady na coraz popularniejszy, również w naszym kraju, e-sport.

Również ten bukmacher cześć zarobionych środków przeznacza na wsparcie sportu. Sponsoruje między innymi koszykarską drużynę Legii Warszawa, jest również partnerem rozgrywek o piłkarski Puchar Polski. W przeszłości sponsorował drużyny ligowe i wydarzenia sportowe takie jak turniej tenisowy Katowice Open.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetfan kod na bonus 50 PLN! Zakład Bez Ryzyka VIP!
Następny artykułJakie zalety i wady mają bukmacherskie punkty stacjonarne, witryny internetowe i aplikacje?
Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.