Osoby, które dopiero zaczynają obstawiać zakłady bukmacherskie, zwykle nawet nie wiedzą, na czym one polegają. Dlatego też dziś przedstawimy ci, czym właściwie są zakłady bukmacherskie!

Zakłady bukmacherskie – czym one właściwie są?

Na czym polegają zakłady bukmacherskie?

Zasadniczo zakłady to realizacja prognoz dotyczących określonych wydarzeń sportowych. Wymaga to zaryzykowania określonej kwoty środków na wytypowanie danego wyniku. Oczywiście w grę wchodzi wiele czynników. Naturalnie każdy stara się zwiększyć swoją szansę na wygraną, a zwykle takie działania obejmują zasadniczo badanie wybranych wydarzeń, uzyskanie jak największej ilości informacji o danym wydarzeniu sportowym.

Musisz wiedzieć, że pokonanie legalnego bukmachera zwykle nie przychodzi łatwo. Zwykle jest to długie i skomplikowane zadanie, które wymaga cierpliwości, porządku, mądrości i odpowiedniej analizy bukmacherskiej. Bukmacherzy to potężne firmy, posiadające stale aktualizowane bazy danych, zaawansowaną technologię i najlepszych ekspertów od sportu. Przy takiej logistyce naprawdę trudno przeoczyć jakiś szczegół.

Ostatecznie większość przypadkowych graczy jest motorem napędowym zysków dla bukmacherów. Zwycięstwo w zakładach sportowych oznacza zrozumienie, jak obchodzić się z pieniędzmi, poznanie różnych opcji zakładów oraz posiadanie pewnych umiejętności, które ma niewielu graczy.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Analiza bukmacherska

Naturalnie trzeba tu też wspomnieć o analizie bukmacherskiej, ponieważ jest to kluczowa część umiejętności każdego typera, który chce wygrywać. Bez analizy na dłuższą metę nie masz co liczyć na wygraną, a samo przeprowadzenie poprawnej analizy na dane zdarzenie może potrwać naprawdę długo. Przykładowo, masz mecz Bayernu z Realem i starasz się przewidzieć, kto wygra dane spotkanie. Najlepiej jest zacząć od oglądania powtórek, oraz sprawdzenia, czy te drużyny już poprzednio się ze sobą spotykały. Sęk w tym, aby znaleźć odpowiednie schematy, którymi możesz się posłużyć później. Następnie trzeba przeanalizować składy obu drużyn, najlepiej też dotrzeć do najświeższych wywiadów, i idealnie do tego, jak czuje się dana drużyna. Warto też sprawdzić rangę danych zawodów, oraz tego, czy jedna z nich nie ma przypadkiem szansy na awans. To tylko podstawowe informacje, które musisz poznać, jeśli chcesz przeprowadzić poprawną analizę zakładów bukmacherskich.

Warto też pamiętać o tym, że zakłady bukmacherskie są bardzo nieprzewidywalne, więc jeśli nawet uda ci się zmajstrować poprawną analizę bukmacherską, to drobny wypadek, bądź zmiana mogą pokrzyżować całe twoje plany a sama analiza trafi do kosza.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Większość graczy przegrywa już na samym starcie

Najczęściej jednak dzieje się tak, że pierwsze kilka typów większość graczy przegrywa. W przypadku kolejnych przegranych, najgorszą rzeczą, jaką gracz może zrobić, jest próba odegrania się. Co szczególnie groźne, może to nawet doprowadzić do uzależnienia się od zakładów bukmacherskich, gdzie dany gracz nie może powstrzymać się przed nałogowym obstawianiem zakładów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS Betgames – czy warto jest w to grać?
Następny artykułJak stać się lepszym typerem?
Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.