Czy obstawianie meczów jest legalne? Gdzie można obstawiać, by nie płacić kar oraz nie narażać się na jeszcze gorsze konsekwencje prawne? Poznaj aktualne przepisy!

U jakich bukmacherów można grać w Polsce?
U jakich bukmacherów można grać w Polsce?

Legalny bukmacher PL

Przyjęło się, że w naszym kraju legalni są jedynie polscy bukmacherzy. To nie do końca jest prawda, chociaż jest w tym wyjaśnieniu pewne uproszczenie zgodne z prawdą.

Jeżeli chcesz obstawiać mecze legalnie, musisz to robić na stronie posiadającej licencję Ministerstwa Finansów. Zezwolenie tego typu otrzymuje natomiast tylko i wyłącznie marka, która posiada w kraju nad Wisłą przynajmniej jedną siedzibę.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Gdzie obstawiać mecze legalnie?

Dobrym przykładem może być tutaj BetClic. Jeszcze niedawno był nielegalny, ale obecnie możecie grać u niego całkowicie zgodnie z prawem!

Oczywiście, znane wszystkim polskie strony jak STS czy Fortuna także są legalne i nie narażają nas na konsekwencje prawne.

Jeżeli chcecie być spokojni o to, czy pewnego dnia nie otrzymacie przykrego pisma z Urzędu Celnego, grajcie po prostu tam, gdzie jest to dozwolone!

Aby sprawdzić, czy dana strona wpisuje się w ustawę hazardową z roku 2017, zerknij na to, czy jej adres kończy się na „.pl”. Tylko polskie domeny są bowiem dozwolone w przypadku bukmacherów z licencją.

Przypominamy, że zakładając konto u bukmachera można też odebrać na start specjalny bonus powitalny, czyli prezent za rejestrację!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZarabianie na polecaniu bukmachera Totolotek
Następny artykułBetClic bonus powitalny 2019. Do 1000 PLN na start!
Gry hazardowe to moja pasja, ale nie wiążę z nią swojej zawodowej przyszłości. Piszę tylko i wyłącznie hobbystycznie. Dzięki temu rozwijam swoją wiedzę i pomagam początkującym! :)