U jakich bukmacherów można grać w Polsce?

U jakich bukmacherów można grać w Polsce?

Czy obstawianie meczów jest legalne? Gdzie można obstawiać, by nie płacić kar oraz nie narażać się na jeszcze gorsze konsekwencje prawne? Poznaj aktualne przepisy!

Legalni bukmacherzy PL

Przyjęło się, że w naszym kraju legalni są tylko polscy bukmacherzy. To nie do końca jest prawdą, choć jest w tym wyjaśnieniu wyjaśnienia zgodnego z prawdą.

Jeśli chcesz obstawić legalnie, musisz mieć na stronie posiadającej usługi Finansów. Zezwolenie tego typu pochodzi tylko i wyłącznie jako marka, która posiada w kraju nad Wisłą dostępną w jednym miejscu.

Gdzie obstawiać legalnie?

Dobrym wydarzeniem może być tutaj BetClic. Jeszcze niedawno był dostępny, ale obecnie używany zgodnie z prawem!

Oczywiście, wszyscy są polskimi stronami jak STS czy Fortuna także są legalne i nie narażają nas na konsekwencje prawne.

Jeśli chcesz być spokojny o to, czy pewnego dnia nie otrzymasz przykrego pisma z Urzędu Celnego, graj po prostu tam, gdzie jest to stwierdzone.

Aby sprawdzić, czy dana strona wpisuje się w ustawę hazardową z roku 2017, zerknij na, czy jej adres kończy się na „.pl”. Tylko polskie domeny są skargami w przypadku bukmacherów z licencją.

Możemy, że zakładając konto u bukmachera, można wskazać na start specjalny bonus powitalny, czyli prezent za rejestrację!

BEM Operations Limited z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Zagrożenie jest dostępne dla osób pełnoletnich.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *