Bonus powitalny od bukmachera i jego obrót

Bonus powitalny od bukmachera i jego obrót

Otrzymałeś super bonus na start od bukmachera i nie masz pojęcia jak go teraz wypłacić i co z nim zrobić? Jedno jest pewne. Przed wypłatą musisz na pewno zrobić jego obrót. Czym on jest i jak tego dokonać? Tym właśnie zajmiemy się w dzisiejszym wpisie.

Obrót bonusem otrzymanym od bukmachera

Legalni polscy bukmacherzy dość często dają swoim nowym graczom fajne bonusy na start. Czasami musimy zrobić konkretną wpłatę, a innym razem – tak jak w przypadku bukmachera STS dostajemy bonus bez depozytu.

Promocje bukmacherskie to bardzo fascynujący temat, o którym musimy sporo czytać, aby poznać szczegóły i na nim nie stracić. Niestety, bardzo duży odsetek użytkowników nie ma pojęcia o obrocie bonusami bukmacherskimi. Bez odpowiedniej wiedzy będzie bardzo trudno o wypłatę otrzymanej gotówki! 

Jeśli dostaniesz bonus od znanego bukmachera, na przykład za założenie u niego nowego konta, musisz zawsze szczegółowo czytać regulamin, a dokładniej ten fragment, w którym jest konkretna informacja o obrocie bonusem.

Co to jest obrót bonusu u bukmachera?

Co to jest obrót bonusu u bukmachera?

Obrót bonusem jest przede wszystkim postawienie gratisowych pieniędzy konkretną ilość razy. To ile razy będziemy musieli typować zakłady zależy wyłącznie od firmy bukmacherskiej i jej warunków odnośnie promocji. 

Legalne firmy bukmacherskie w Polsce często zezwalają na typowanie za otrzymany bonus spotkań online lub w punktach stacjonarnych, ale często zdarza się, że ograniczenia dotyczą coraz popularniejszych Wirtualnych Sportów lub zakładów specjalnych. 

Gdzie na stan dzisiejszy znajdziesz fajne warunki na obrót bonusem, który otrzymasz od bukmachera? Oto kilka polecanych propozycji od znanych polskich bukmacherów: 

  • STS – 27 PLN bez depozytu z kodem “Hazardowe123” + 1000 PLN!
  • Etoto – 2×20 PLN + 1000 PLN
  • Fortuna – 20 PLN + 1000 PLN na start 

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *