Zakłady bukmacherskie eTOTO to jeden z nielicznych legalnych tak dobrych bukmacherów funkcjonujących w Polsce. Biorąc pod uwagę kilkuletni okres działalności, licząc od 2011 roku, firma cieszy się bardzo dobrą popularnością wśród graczy, a opinie o eTOTO tylko utwierdzają w przekonaniu, że to porządny bukmacher online.

legalny bukmacher etoto
Czy bukmacher eTOTO to najlepszy w Polsce bukmacher online?

eTOTO legalny bukmacher internetowy

W związku z prężnie rozwijającą się branżą bukmacherską polityka biznesowa firmy wkrótce ma ulec zmianie w sposób umożliwiający wejście bukmachera eTOTO do czołówki bukmacherów w Polsce.

Obecnie bukmacher posiada kilkadziesiąt punktów naziemnych oraz serwis internetowy umożliwiający zawieranie zakładów wzajemnych online. Dodatkowym atutem firmy jest zmiana polityki marketingowej w celu zdobycia zaufania klientów.

Firma inwestuje w reklamę poprzez promowanie swojego logo przez znane osobistości ze świata sportu (m.in. Tomasz Hajto) oraz uznanych przedstawicieli branży dziennikarskiej (m.in. Roman Kołtoń, Mateusz Borek).

Zakłady bukmacherskie eTOTO – oferta

eTOTO znajduje się na etapie uatrakcyjnienia swojej oferty zakładów wzajemnych, dlatego obecnie bukmacher wypada na dość wysokim poziomie w stosunku do firm konkurencyjnych.

Oferta powitalna zakładu bukmacherskiego to 1000 PLN od pierwszego depozytu. Aplikacja mobilna bukmacher eTOTO umożliwia zawieranie zakładów przedmeczowych oraz typowanie w kategorii gry na żywo. Logowanie do aplikacji odbywa się poprzez touch ID co jest dodatkowym zabezpieczeniem, które warto używać.

Ponadto aplikacja udostępnia szczegółowe statystyki na wybrane wydarzenia sportowe. Strona internetowa eTOTO po modernizacji stała się funkcjonalna oraz intuicyjna w obsłudze. Niestety serwis eTOTO nie dysponuje transmisjami na żywo, co spotyka się z negatywnymi opiniami graczy.

Opinie o eTOTO

„Dla mnie jest to kolejny gracz na rynku legalnych bukmacherów w Polsce, który wygrywa z STS. Bonusy i fajne promocje to mocny punkt Etoto”

„eTOTO ma najlepszą ofertę na siatkówkę, a tę dyscyplinę gram najczęściej. Szkoda braku meczów na żywo ale nie można mieć wszystkiego. Kursy też są bardzo dobre.”

„Chyba najlepsza oferta na sporty wirtualne ze wszystkich bukmacherów, no i kursy, najczęściej w porównaniu do STS czy Fortuny są najwyższe.” – opinie z forum betonline.net.pl

ETOTO – czy warto?

Bukmacher w stosunku do firm konkurencyjnych oferuje okrojony system płatności, tj. przelewy24, Blik, płatności kartą oraz przelewy bankowe. Brakuje możliwości używania portfeli internetowych, co obecnie stanowi standard płatniczy w zakładach bukmacherskich.

Bukmacher eTOTO to perspektywiczny bukmacher, który posiada stabilną pozycję finansową oraz działa legalnie w polskiej branży bukmacherskiej. Dodatkowym atutem bukmachera są urozmaicane bonusy i promocje, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem graczy stacjonarnych i online.

Poprzedni artykułWygrywaj weekendową forsę z bukmacherem Etoto
Następny artykułBukmacher LVBET Daje 50 zł za karnet na mecze Wisły Kraków
Prawo hazardowe jest nieubłagane, można grać jedynie w legalnych zakładach bukmacherskich. Kasyno internetowe i poker online jest obecnie niedozwolone i grać w nielegalne gry hazardowe nie można.