Aby grać w STS za pomocą sieci, potrzebujesz konta internetowego. Już teraz dowiedz się, jak jego zakładanie wygląda w praktyce! Oto poradnik wideo na ten temat!

Zakładanie konta internetowego w STS
Zakładanie konta internetowego w STS

STS rejestracja online

Obstawianie w STS przez internet staje się coraz popularniejsze nawet wśród dojrzałych miłośników gry u bukmacherów. Dlaczego tak właśnie jest? Typerzy zaczynają doceniać wygodę i możliwość stawiania kuponów o każdej porze i to bez względu na to czy danego dnia mamy święto, czy w punkcie nastąpiła niespodziewana awaria systemu.

Zakładanie konta STS jest bardzo proste i wystarczy poświęcić na nie niespełna minutę. Weryfikacja nie odbywa się od razu, a jedynie, co może się przydać to znajomość tego, jak zgarnąć na start bonus powitalny.

sts kod na start
sts kod na start

Jaki kod promocyjny w STS?

Aktualny STS kod bonusowy to „BETONLINE”. Jeżeli wpiszecie to słówko jeszcze przed zapisaniem się do bukmachera, otrzymacie 27 PLN w formie freebetu na dzień dobry, a potem nawet 1000 PLN za wykonanie przelewu na profil gracza!

Bukmacherzy dający kasę na start to dzisiaj prawdziwa rzadkość, jeśli chodzi o typowe premie bez depo. Właśnie dlatego STS jest często wybierany przez typerów (podobnie jak Etoto bonus powitalny na luty 2019).

Już teraz możesz zobaczyć poradnik bukmacherski w formie wideo, a w nim dokładnie przedstawiony proces rejestracji konta w STS. Już za chwilę przekonasz się, że rozpoczęcie gry u bukmachera przez internet jest naprawdę proste!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEtoto da Ci bonus powitalny za rejestrację w lutym 2019!
Następny artykułCzym są bonusy bez depozytu?
Gry hazardowe to moja pasja, ale nie wiążę z nią swojej zawodowej przyszłości. Piszę tylko i wyłącznie hobbystycznie. Dzięki temu rozwijam swoją wiedzę i pomagam początkującym! :)