W Betclic na Ligę Mistrzów przygotowano wyjątkowy bonus w postaci zwrotu! Jak mieć szansę na zgarnięcie 50 zł?

50 zł na Ligę Mistrzów u bukmachera Betclic!
50 zł na Ligę Mistrzów u bukmachera Betclic!

Betclic cashback na Ligę Mistrzów

Promocja bukmacherska dostępna jest tylko dla osób, które się do niej zapiszą. W jaki sposób zarejestrować się w ofercie? Wystarczy kliknąć przycisk „Dołącz tutaj” w zakładce poświęconej zwrotowi Combo Crush.

Cashback przyznawany jest w przypadku przegranych w kuponach zagranych za co najmniej 50 złotych. W jednym zakładzie musi być przynajmniej pięć typów, a ich łączny kurs nie może być mniejszy od kwoty 5.0.

Betfan bonus powitalny
Betfan bonus powitalny

Jeden gracz może otrzymać jeden zwrot. Dodatkowe pieniądze przelane zostaną na odpowiednie konta w dniu 19 września, czyli w czwartek po pierwszej kolejce piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Betclic promocja. Jak otrzymać 50 zł?

Nie ma znaczenia czy nietrafiony zostanie jeden czy dwa typy bukmacherskie. Gracz może grać albo pre-match, albo na żywo – wszystko zależy od niego samego!

Nowy w bukmacherskim świecie? Bonus powitalny Betclic to nawet 510 złotych zwrotu od przegranej w pierwszym kuponie! Aby skorzystać z premii powitalnej, gracz musi wykorzystać kod promocyjny „KOD510” – można go wpisać tylko w formularzu rejestracyjnym!

Interesują cię typy na Ligę Mistrzów, a może polujesz na ciekawe promocje bukmacherskie? Na naszej stronie internetowej każdy typer znajdzie coś dla siebie – warto nas obserwować! 🙂


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJakie zalety i wady mają bukmacherskie punkty stacjonarne, witryny internetowe i aplikacje?
Następny artykułCzy na sporcie można dużo zarobić?
Gry hazardowe to moja pasja, ale nie wiążę z nią swojej zawodowej przyszłości. Piszę tylko i wyłącznie hobbystycznie. Dzięki temu rozwijam swoją wiedzę i pomagam początkującym! :)