Legalny bukmacher Betfan ma dla nowych graczy nawet 3000 złotych, które można odebrać w ramach bonusu powitalnego. Jakby tego było mało, premia to jeszcze ekstra 50 zł!

Betfan bonus. Jak odebrać do 3000 zł + 50 zł?
Betfan bonus. Jak odebrać do 3000 zł + 50 zł?

Betfan promocja powitalna

Betfan bonus przygotowany został z myślą o każdym nowo zarejestrowanym graczu. W tym przypadku premia na start to nawet 3000 złotych – tego rodzaju bonusu o takiej wartości nie znajdziecie na żadnej innej stronie!

Aby dokonać rejestracji w Betfan, wystarczy poświęcić na to kilka chwil. Gracze początkujący także nie powinni mieć z tym najmniejszych problemów. A wszystko, oczywiście, odbywa się bezpiecznie i w 100% legalnie!

Betfan bonus powitalny
Betfan bonus powitalny

Kod i rejestracja w Betfan – jak to działa?

Bonus powitalny 3000 PLN to jeszcze nie wszystko. Warto pamiętać o tym, iż przygotowany został przez Betfan kod promocyjny. Brzmi on „BETONLINE” i może być wpisany tylko i wyłącznie przy zakładaniu konta!

💰Betfan bonus powitalny💰

  • 3000 złotych – najwyższa tego rodzaju premia na polskim rynku!
  • 50 PLN jako Zakład Bez Ryzyka – tylko z kodem „BETONLINE” podanym przy rejestracji konta!

Łącznie jest więc do otrzymania nawet 3050 złotych. Wszystkie te pieniądze można wykorzystać na obstawianie, a po obrocie – wypłacić i przeznaczyć na dowolny cel!

Uwaga! Każda osoba zarejestrowana w Betfan może obstawiać mecze bez podatku i to w sposób zgodny z prawem! Na stronie bukmachera znajdują się szczegóły na ten temat!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKod promocyjny BetClic Polska 2019
Następny artykułBetfan kod na bonus 50 PLN! Zakład Bez Ryzyka VIP!
Gry hazardowe to moja pasja, ale nie wiążę z nią swojej zawodowej przyszłości. Piszę tylko i wyłącznie hobbystycznie. Dzięki temu rozwijam swoją wiedzę i pomagam początkującym! :)