Betclic kontra Fortuna – kogo wybrać?

Betclic kontra Fortuna – kogo wybrać?

Trafiłeś na informacje, że te podmioty hazardowe są bardzo chwalone przez ekspertów od dziedziny bukmacherki? Nie dzieje się to na szczęście przypadkowo. W końcu zarówno Betclic, jak i Fortuna posiadają po swojej stronie wiele ważnych atutów. O wszystkich z nich możesz przeczytać w naszym wpisie.

Jak można obstawiać wydarzenia oferowane przez Betclic?

Od razu chcemy zaznaczyć, że opisywane przez nas dzisiaj podmioty hazardowe oferują swoje usługi zgodnie z przepisami. Nie musisz zatem obawiać się, że np. któraś firma bukmacherska nie jest do końca legalna itp. Zacznijmy od Betclic. Ten podmiot hazardowy oferuje swoje usługi na dwa najważniejsze sposoby. M.in. możesz typować przez sieć. Aby to było zaś możliwe w praktyce, trzeba posiadać własne konto bukmacherskie. Co jeszcze jest oferowane na tej płaszczyźnie? To także nowoczesna aplikacja Betclic. Dlaczego warto się zaś na nią zdecydować w praktyce? Jeśli ją wybierzesz, to będziesz mógł swobodnie obstawiać oferowane wydarzenia – nawet wtedy, kiedy będziesz poza swoim domem albo mieszkaniem. Co zaś trzeba krok po kroku zrobić, aby to było istotnie możliwe? Warto zaznaczyć, że musisz pobrać aplikację mobilną na swój telefon komórkowy oraz potem ją zainstalować. Wykonanie tych dwóch zadań nie powinno Ci zaś przysporzyć żadnych kłopotów. Nawet, jeśli nie do końca orientujesz się w tej tematyce. Należy zaznaczyć, że te czynności są nie tylko banalne. Dodatkowo możesz korzystać z apki za darmo.

Jak zainkasować cashback do 550 PLN?

Osoby, które wybiorą Betclic, będą mogły zdobyć świetny bonus na dzień dobry. Co jest jednak konkretnie oferowane? To cashback do 550 PLN. Jak stać się jego posiadaczem? Nie ukrywasz bowiem, że mocno Cię ta opcja zaintrygowała? Musisz na pewno założyć konto. W czasie rejestracji trzeba wpisać kod promocyjny o treści „B550”. Jak się zaraz przekonasz, ta nazwa nie jest w ogóle przypadkowa. W końcu możesz liczyć na cashback aż do kwoty 550 PLN. Oczywiście, sporo na tym polu zależy tak naprawdę od Ciebie. W końcu kwota depozytu ma tutaj bardzo duże znaczenie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: Hazardowe123
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: Hazardowe123
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: Hazardowe123

Czym cechuje się Fortuna? Poznaj najważniejsze zalety!

Trudno jest ocenić, którego bukmachera (spośród tych dwóch) wybrać. Wszak zaraz dowiesz się, że ta firma bukmacherska także ma znakomite usługi. Wydaje się zatem, że dobrze byłoby posiadać konto także tutaj, a nie tylko w Betclic. Na pewno Fortuna jest legalna. Dodatkowo nie można powiedzieć o tym podmiocie, że jest skąpy. W końcu na start możesz otrzymać bonus bez depozytu (20 PLN), jak i zakład bez ryzyka (do 600 PLN). Zastanawiasz się, gdzie obstawiać walki High League? Jeśli takie pytanie krąży Ci po głowie, to warto wybrać właśnie bukmachera Fortuna. Jest to bowiem jeden ze sponsorów tej federacji, która zajmuje się freak fightami. Co ważne, już niedługo rozpocznie się kolejne wydarzenie spod tego szyldu. Wszak 5 lutego 2022 roku odbędzie się gala High League 2. Co jeszcze może być obstawiane? To oczywiście wydarzenia sportowe (z rozmaitych dyscyplin), finansowe, czy rozrywkowe itp.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *