Interesują Cię zakłady Lotto, ale masz zbyt daleko do miejsca, w którym możliwa jest gra? W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego, jak zdecydować się na Lotto przez internet. Swoją drogą nie można wykluczyć, że mnóstwo osób nie ma pojęcia, iż Lotto jest też online. W ramach usprawiedliwienia można dodać, że możliwość gry przez internet pojawiła się stosunkowo niedawno, bo 5 grudnia.

lotto przez internet
Jak grać w Lotto przez internet

Jak grać w Lotto przez Internet?

Pora poszukać odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób zagrać online? Udzielenie na nie odpowiedzi z pewnością jest znacznie prostsze, niż wielu osobom się wydaje. Wszystko zaczyna się od zarejestrowania na stronie Totalizatora Sportowego (możliwe jest również pobranie aplikacji, ale to sobie pomińmy).

„Rejestracja w Lotto jest banalnie prosta, standardowa jak u innych bukmacherach i podobnych. Trwa to dosłownie kilka chwil i można grać wtedy w Lotto przez internet.” – gracz Lotto

Podczas rejestracji konieczne jest podanie następujących informacji: numer i seria dowodu osobistego (swojego), numer PESEL, miejsce zamieszkania oraz numer konta bankowego (numer konta bankowego jest konieczny do tego, aby dokonać wypłaty ewentualnej wygranej). Podsumowując — informacje, które trzeba podać, nie powinny być dla nikogo zaskoczeniem.

Kiedy już rejestracja będzie zakończona, można określić limit kwot i czas. Odpowiednie limity pozwolą uniknąć uzależnienia. Jak kończy się uzależnienie od hazardu, zapewne wszyscy wiedzą. Poza limitami należy wymienić jeszcze zapoznanie się z regulaminem, złożenie oświadczenia (Totalizator Sportowy chce mieć informacje na temat tego, czy pieniądze pochodzą z legalnego źródła), zapoznanie się ze zgodami i oczekiwanie na przyjście linku aktywacyjnego. Warto mieć na uwadze, że czas oczekiwania na link aktywacyjny może być stosunkowo długi.

Na koniec procesu weryfikującego użytkownika nieodzowne jest przesłanie skanu dowodu osobistego (prawo obowiązujące w Polsce wymaga okazania dowodu osobistego od osoby zamierzającej uprawiać hazard). Potem już możemy grać w Lotto przez Internet i szukać szczęścia w liczbach.

Co do samej gry, nie powinno być z nią najmniejszych kłopotów, wszystko przedstawione jest w sposób jak najbardziej czytelny. W zasadzie trzeba tylko wspomnieć o możliwości subskrypcji kuponu. Subskrypcja kuponu jest równoznaczna, z tym że kupon bierze udział w kolejnych losowaniach (naturalnie subskrypcja może zostać wyłączona, zakończenie subskrypcji może nastąpić także przez brak środków na koncie).

Poprzedni artykułCzy grając w kasynie da się zarobić?
Następny artykułCzy w Polsce poker online jest legalny?
Prawo hazardowe jest nieubłagane, można grać jedynie w legalnych zakładach bukmacherskich. Kasyno internetowe i poker online jest obecnie niedozwolone i grać w nielegalne gry hazardowe nie można.