STS Polski bukmacher w internecie

STS Polski bukmacher w internecie

STS to zakłady bukmacherskie cieszące się dużym uznaniem oraz popularnością. Jest to bardzo dobry Polski bukmacher, który prowadzi zakłady wzajemne stacjonarnie i przez internet, obecnie firma zaliczana do najlepszych na całym rynku. W poniższym artykule krok po kroku opisujemy najważniejsze kwestie związane z tym bukmacherem. Zapraszamy serdecznie do lektury!

Strona internetowa bukmachera STS – jak wygląda?

Strona internetowa STS wygląda bardzo profesjonalnie. Witryna główna zawiera wszelkie potrzebne informacje. U góry są zakładki związane z zakładami (także tymi wirtualnymi oraz e-sportów czy zakłady na żywo), obsługą klienta, aplikacją mobilną, programem lojalnościowym czy rejestracją. Na boku ekranu jest kupon, który można w dowolnie wybranej chwili postawić, zaś poniżej jest czat dla graczy oraz opis najważniejszych promocji, które ma w swojej ofercie bukmacher STS. Na lewo jest lista dostępnych dyscyplin, zaś niżej są informacje odnośnie aktualnych wygranych. W centralnej części strony jest slajder prezentujący najważniejsze informacje dotyczące kursów, meczów i wyjątkowo atrakcyjnych bonusów STS.

Pod slajderem zlokalizowana jest tabelka zawierająca interesujące zakłady na najbliższy okres czasu. Większość użytkowników STS uważa, że strona tego bukmachera jest wyjątkowo profesjonalnie wykonana, a zamieszczane tam treści są bardzo czytelne. Za minus niektórzy uważają slajder ze zdjęciami – jego mankamentem jest fakt, że nie umożliwia ręcznej zmiany zdjęć. Aby móc zobaczyć kolejny slajd, trzeba czekać 10 sekund. 

Oferta bukmachera STS

Oferta bukmachera obejmuje ponad 30 dyscyplin praz zakłady specjalne i rozrywkę. Bukmacher STS ma bardzo zróżnicowaną ofertę dyscyplin, ale także rynków zdarzeń, zakładów łączonych i pobocznych. Zakładów na piłkę nożną jest około 100 – jest to bardzo dobry wynik. STS często wystawia również kursy na wszelkiego rodzaju zakłady specjalne, które związane są z ważnymi wydarzeniami. Można tam na przykład znaleźć zakłady na króla strzelców czy inne zakłady, w których należy odpowiadać na pytania (czy Lewandowski strzeli bramkę?). 

Zakłady specjalne to jedna z zalet, którą doceniają gracze STS. Na stronie bukmachera są one podzielone na dwie kategorie: Hit Dnia oraz SuperOferta. Są to zakłady posiadające podwyższone kursy, czyli najlepsze zakłady dostępne w ofercie bukmachera w konkretnym dniu. Zakłady na wydarzenia sportowe to nie wszystko – STS oferuje również obstawianie zakładów dotyczących na przykład polityki lub rozrywki. Można obstawiać wygrane w najważniejszych koncertach, galach, ale także wybory europejskie, parlamentarne czy samorządowe. 

STS – oferta Virtuali

W przypadku Virtuali oferta bukmachera STS jest niezbyt imponująca, dużo lepsza jest już u konkurencji jak LVbet czy Etoto. Można typować generowane komputerowo mecze koszykówki, tenisa oraz piłki nożnej. Z reguły bukmacherzy mają 5 takich dyscyplin – oprócz wyżej wymienionych można spotkać kolarstwo, wyścigi psów oraz koni. Rozgrywki tego typu w STS są na dość dobrym poziomie, jednak oferta innych bukmacherów w tym zakresie jest znacznie lepsza (np. bukmachera Fortuna). STS jest jednak mimo tego często chwalone przez graczy za to, że oferuje znaczną ilość zdarzeń, a także daje dostęp do rozbudowanej sekcji statystyk. 

STS – oferta sportów elektronicznych 

Oferta sportów elektronicznych zakładów bukmacherskich STS jest na bardzo dobrym poziomie, nawet lepszą niż w Betclic i Etoto. Można obstawiać aż 11 gier – np. Counter Strike, Dot 2, League of Legends, a nawet rzadko dostępną FIF-ę oraz Arena of Valor. Ilość zdarzeń jest imponująca – każdego dnia jest ich nawet kilkadziesiąt, zaś liczba rynków zdarzeń oscyluje wokół 10.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *