STS to zakłady bukmacherskie cieszące się dużym uznaniem oraz popularnością. Jest to bardzo dobry Polski bukmacher, który prowadzi zakłady wzajemne stacjonarnie i przez internet, obecnie firma zaliczana do najlepszych na całym rynku. W poniższym artykule krok po kroku opisujemy najważniejsze kwestie związane z tym bukmacherem. Zapraszamy serdecznie do lektury!

bukmacher sts online
Czy bukmacher STS to najlepsze Polskie zakłady bukmacherskie?

Strona internetowa bukmachera STS – jak wygląda?

Strona internetowa STS wygląda bardzo profesjonalnie. Witryna główna zawiera wszelkie potrzebne informacje. U góry są zakładki związane z zakładami (także tymi wirtualnymi oraz e-sportów czy zakłady na żywo), obsługą klienta, aplikacją mobilną, programem lojalnościowym czy rejestracją. Na boku ekranu jest kupon, który można w dowolnie wybranej chwili postawić, zaś poniżej jest czat dla graczy oraz opis najważniejszych promocji, które ma w swojej ofercie bukmacher STS. Na lewo jest lista dostępnych dyscyplin, zaś niżej są informacje odnośnie aktualnych wygranych. W centralnej części strony jest slajder prezentujący najważniejsze informacje dotyczące kursów, meczów i wyjątkowo atrakcyjnych bonusów STS.

Pod slajderem zlokalizowana jest tabelka zawierająca interesujące zakłady na najbliższy okres czasu. Większość użytkowników STS uważa, że strona tego bukmachera jest wyjątkowo profesjonalnie wykonana, a zamieszczane tam treści są bardzo czytelne. Za minus niektórzy uważają slajder ze zdjęciami – jego mankamentem jest fakt, że nie umożliwia ręcznej zmiany zdjęć. Aby móc zobaczyć kolejny slajd, trzeba czekać 10 sekund. 

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Oferta bukmachera STS

Oferta bukmachera obejmuje ponad 30 dyscyplin praz zakłady specjalne i rozrywkę. Bukmacher STS ma bardzo zróżnicowaną ofertę dyscyplin, ale także rynków zdarzeń, zakładów łączonych i pobocznych. Zakładów na piłkę nożną jest około 100 – jest to bardzo dobry wynik. STS często wystawia również kursy na wszelkiego rodzaju zakłady specjalne, które związane są z ważnymi wydarzeniami. Można tam na przykład znaleźć zakłady na króla strzelców czy inne zakłady, w których należy odpowiadać na pytania (czy Lewandowski strzeli bramkę?).

Zakłady specjalne to jedna z zalet, którą doceniają gracze STS. Na stronie bukmachera są one podzielone na dwie kategorie: Hit Dnia oraz SuperOferta. Są to zakłady posiadające podwyższone kursy, czyli najlepsze zakłady dostępne w ofercie bukmachera w konkretnym dniu. Zakłady na wydarzenia sportowe to nie wszystko – STS oferuje również obstawianie zakładów dotyczących na przykład polityki lub rozrywki. Można obstawiać wygrane w najważniejszych koncertach, galach, ale także wybory europejskie, parlamentarne czy samorządowe. 

STS – oferta Virtuali

W przypadku Virtuali oferta bukmachera STS jest niezbyt imponująca, dużo lepsza jest już u konkurencji jak LVbet czy Etoto. Można typować generowane komputerowo mecze koszykówki, tenisa oraz piłki nożnej. Z reguły bukmacherzy mają 5 takich dyscyplin – oprócz wyżej wymienionych można spotkać kolarstwo, wyścigi psów oraz koni. Rozgrywki tego typu w STS są na dość dobrym poziomie, jednak oferta innych bukmacherów w tym zakresie jest znacznie lepsza (np. bukmachera Fortuna). STS jest jednak mimo tego często chwalone przez graczy za to, że oferuje znaczną ilość zdarzeń, a także daje dostęp do rozbudowanej sekcji statystyk.

STS – oferta sportów elektronicznych 

Oferta sportów elektronicznych zakładów bukmacherskich STS jest na bardzo dobrym poziomie, nawet lepszą niż w Betclic i Etoto. Można obstawiać aż 11 gier – np. Counter Strike, Dot 2, League of Legends, a nawet rzadko dostępną FIF-ę oraz Arena of Valor. Ilość zdarzeń jest imponująca – każdego dnia jest ich nawet kilkadziesiąt, zaś liczba rynków zdarzeń oscyluje wokół 10.

5/5 - (1 vote)
Poprzedni artykułBonusy na start od bukmachera Fortuna
Następny artykułZarabianie na polecaniu bukmachera Totolotek
Prawo hazardowe jest nieubłagane, można grać jedynie w legalnych zakładach bukmacherskich. Kasyno internetowe i poker online jest obecnie niedozwolone i grać w nielegalne gry hazardowe nie można.