Jak stać się lepszym typerem?

Jak stać się lepszym typerem?

Zakłady sportowe stały się dobrą zabawą i niezłym sposobem na nudę zwłaszcza teraz, kiedy każdy z nas siedzi w domu z powodu pandemii. Niestety wielu nowych graczy nie za bardzo wie o co tak naprawdę w zakładach sportowych chodzi, przez co ich gra jest mało efektywna. W dzisiejszym poradniku przeczytasz o tym co możesz zrobić aby twoje typowanie było bardziej skuteczne!

Podstawy podstaw

Czym są zakłady sportowe? Na czym polega typowanie? Zakłady bukmacherskie to nic innego jak próba odgadnięcia przebiegu danego wydarzenia sportowego. Może to być próba odgadnięcia zwycięzcy meczu piłkarskiego, triumfatora całego mundialu czy też ilość bramek zdobyta przez daną drużynę w Lidze Mistrzów. Spółki prowadzące działalność bukmacherską, to firmy które przyjmują zakłady sportowe. Polscy bukmacherzy ustalają stawki, kursy, to oni wypłacają nam wygrane, ale co najważniejsze, to oni nasze pieniądze inkasują po przegranej. Jak wygrać z bukiem? Nie jest to łatwe, ponieważ sensem istnienia bukmacherów jest zarabianie na naszych przegranych, a nie charytatywne rozdawanie pieniędzy na lewo i prawo. 

Co jest najważniejsze? Legalna gra!

Najważniejszą zasadą i absolutną podstawą jest wybór tylko i wyłącznie legalnych firm bukmacherskich. Takich na szczęście w naszym kraju nie brakuje. Co definiuje legalnego bukmachera? Jest to posiadana licencja która nadaje danej firmie Ministerstwo Finansów. Najbardziej wartościowym źródłem informacji na temat aktualnej listy legalnych bukmacherów jest oczywiście lista dostępna na stronie ministerstwa. Kolejną metodą na zweryfikowanie podejrzanej firmy bukmacherskiej jest lista domen zakazanych. Jeśli jakaś firma nie działa legalnie na terenie naszego kraju będzie się znajdować na owej liście. Dlaczego powinniśmy grać tylko u legalnego buka? Pierwsza sprawa, bardzo ważna, to bezpieczeństwo danych osobowych. Nikt z nas nie chce aby jego prywatne dane były nielegalnie przekazywane innym osobom i firmom bez naszej zgody. Dobrze wiemy, że wycieki takich danych mogą być opłakane w skutkach. Legalni bukmacherzy zapewniają nam ochronę naszych danych osobistych. Jaką mamy pewność, że deklaracja zostanie spełniona? Bukmacher działający legalnie w naszym kraju podlegają polskiemu prawu, tak samo jak przykładowo banki. Mimo zabezpieczeń ze strony bukmachera warto pamiętać jeszcze o jednej sprawie, mianowicie, bezpieczne łącze i zaufany sprzęt komputerowy. Unikajmy wszelkiego rodzaju kafejek internetowych i darmowych, nieznanych, hotspotów. Pamiętajmy, bezpieczeństwo w sieci jest najważniejsze. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: Hazardowe123
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: Hazardowe123
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: Hazardowe123

Co robić aby grać lepiej?

Podstawą wygrywania jest niezbędna wiedza którą musimy przyswoić. Wiedza teoretyczna i praktyczna. Jeśli poznamy już strukturę danej firmy i oferowanych przez nią zakładów musimy przejść do analizy. Analiza sportowa jest kluczem do sukcesu, dobrze przeprowadzona pozwoli nam zmaksymalizować szansę na wygraną i zminimalizować element losowy. Im więcej wiemy tym większą mamy szansę na wygraną, dlatego ciągłe analizowanie obstawianych przez nas spotkań jest bardzo ważne i jest rutyną każdego efektywnego typera. 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *