Zakłady sportowe stały się dobrą zabawą i niezłym sposobem na nudę zwłaszcza teraz, kiedy każdy z nas siedzi w domu z powodu pandemii. Niestety wielu nowych graczy nie za bardzo wie o co tak naprawdę w zakładach sportowych chodzi, przez co ich gra jest mało efektywna. W dzisiejszym poradniku przeczytasz o tym co możesz zrobić aby twoje typowanie było bardziej skuteczne!

Jakie są najlepsze sposoby na oglądanie meczów online ? - poradnik
Jak stać się lepszym typerem?

Podstawy podstaw

Czym są zakłady sportowe? Na czym polega typowanie? Zakłady bukmacherskie to nic innego jak próba odgadnięcia przebiegu danego wydarzenia sportowego. Może to być próba odgadnięcia zwycięzcy meczu piłkarskiego, triumfatora całego mundialu czy też ilość bramek zdobyta przez daną drużynę w Lidze Mistrzów. Spółki prowadzące działalność bukmacherską, to firmy które przyjmują zakłady sportowe. Polscy bukmacherzy ustalają stawki, kursy, to oni wypłacają nam wygrane, ale co najważniejsze, to oni nasze pieniądze inkasują po przegranej. Jak wygrać z bukiem? Nie jest to łatwe, ponieważ sensem istnienia bukmacherów jest zarabianie na naszych przegranych, a nie charytatywne rozdawanie pieniędzy na lewo i prawo. 

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Co jest najważniejsze? Legalna gra!

Najważniejszą zasadą i absolutną podstawą jest wybór tylko i wyłącznie legalnych firm bukmacherskich. Takich na szczęście w naszym kraju nie brakuje. Co definiuje legalnego bukmachera? Jest to posiadana licencja która nadaje danej firmie Ministerstwo Finansów. Najbardziej wartościowym źródłem informacji na temat aktualnej listy legalnych bukmacherów jest oczywiście lista dostępna na stronie ministerstwa. Kolejną metodą na zweryfikowanie podejrzanej firmy bukmacherskiej jest lista domen zakazanych. Jeśli jakaś firma nie działa legalnie na terenie naszego kraju będzie się znajdować na owej liście. Dlaczego powinniśmy grać tylko u legalnego buka? Pierwsza sprawa, bardzo ważna, to bezpieczeństwo danych osobowych. Nikt z nas nie chce aby jego prywatne dane były nielegalnie przekazywane innym osobom i firmom bez naszej zgody. Dobrze wiemy, że wycieki takich danych mogą być opłakane w skutkach. Legalni bukmacherzy zapewniają nam ochronę naszych danych osobistych. Jaką mamy pewność, że deklaracja zostanie spełniona? Bukmacher działający legalnie w naszym kraju podlegają polskiemu prawu, tak samo jak przykładowo banki. Mimo zabezpieczeń ze strony bukmachera warto pamiętać jeszcze o jednej sprawie, mianowicie, bezpieczne łącze i zaufany sprzęt komputerowy. Unikajmy wszelkiego rodzaju kafejek internetowych i darmowych, nieznanych, hotspotów. Pamiętajmy, bezpieczeństwo w sieci jest najważniejsze. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co robić aby grać lepiej?

Podstawą wygrywania jest niezbędna wiedza którą musimy przyswoić. Wiedza teoretyczna i praktyczna. Jeśli poznamy już strukturę danej firmy i oferowanych przez nią zakładów musimy przejść do analizy. Analiza sportowa jest kluczem do sukcesu, dobrze przeprowadzona pozwoli nam zmaksymalizować szansę na wygraną i zminimalizować element losowy. Im więcej wiemy tym większą mamy szansę na wygraną, dlatego ciągłe analizowanie obstawianych przez nas spotkań jest bardzo ważne i jest rutyną każdego efektywnego typera. 

Poprzedni artykułZakłady bukmacherskie – czym one właściwie są?
Następny artykułMecz ćwierćfinałowy Włochy – Belgia – Euro2020
Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.