Znany chyba wszystkim bukmacher Betclic jest już w Polsce legalnym bukmacherem online. Co oferuje? jakie bonusy i darmowe promocje, jakie są opinie o Betclic, czy posiada aplikację mobilną.
W dobie stale rosnącej popularności zakładów bukmacherskich możemy zauważyć powstawanie co raz to nowszych serwisów bukmacherskich, które stają na drodze do niezbędnego rozwoju. Na ich tle nie sposób zauważyć serwisy o ugruntowanej pozycji, które od wielu lat budowały tożsamość marki pracując na swoją wiarygodność i nieposzlakowaną opinię. Takim serwisem z zakresu zakładów bukmacherskich jest bez wątpienia Betclic, który na przestrzeni ostatnich lat stał się jednym ze zdecydowanie najpopularniejszych zakładów bukmacherskich online na świecie.

betclic najlepszy bukmacher w polsce
Legalny bukmacher Betclic – opinie, bonusy, aplikacja mobilna Android i iOS

Betclic serwis bukmacherski online

Swoją popularność Betclic zawdzięcza bardzo szerokiej ofercie zakładów bukmacherskich oferowanej graczom z całego świata. Nie da się ukryć, że pod kątem ilości oferowanych wydarzeń Betclic stanowi absolutny szczyt rankingów. Oferta zakładów Betclic zawiera nie tylko wydarzenia z najpopularniejszych lig całego świata, ale również daje możliwość obstawiania wydarzeń mających miejsce w niższych – nierzadko okręgowych – ligach w poszczególnych krajach.

Nie sposób pominąć również mnogość dyscyplin, które gracze mogą obstawiać za pomocą Betclic. Poza najpopularniejszymi dziedzinami sportowymi w ofercie Betclic znajduje się niezliczona ilość mało znanych dyscyplin sportowych, które dla ich znawców stanowią doskonałą formę zabawy połączonej z osiąganiem zysków.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Do charakterystycznej cechy witryny Betclic nie sposób nie zaliczyć jej przejrzystości. Dzięki odpowiednio skrojonemu interfejsowi witryny gracze mają możliwość szybkiego, intuicyjnego wyszukiwania interesujących ich wydarzeń co pozwala ograniczyć wertowanie poszczególnych sekcji stron do minimum. Choć mogłoby się to wydawać błache, znaczna część graczy na świecie stawia sobie interfejs strony tuż poniżej kursami oferowanymi przez bukmachera.

Co do wspomnianych kursów, kolejną cechą wiodącą serwisu Betclic są stosunkowo wysokie kursy na tle innych zakładów bukmacherskich, co również znacząco przyczynia się do popularności tego usługodawcy.

Jak wygląda oferta Betclic?

W ofercie Betclic gracze mogą znaleźć niezliczone ilości zakładów z zakresu: 1×2, over/under, handicap (azjatycki i europejski), rzutów rożnych, kartek w meczu czy nawet pojedynczo występujących wydarzeń jak np. rzut karny. To wszystko składa się na funkcjonalność serwisu, który stale zyskuje aprobatę kolejnych użytkowników.

Warto uwzględnić fakt, że szeroka oferta dotyczy nie tylko zakładów przedmeczowych, ale również zakładów live, co w połączeniu z wspomnianym wyżej przejrzystym interfejsem daje graczom dość duże pole do manewru. 

Oczywiście jest jeszcze aplikacja mobilna Betclic na telefony z systemem Android i iOS, ale to oczywiście norma i każdy szanujący się bukmacher jak STS czy Etoto taką aplikację mobilną musi oferować swoim graczom.

Funkcja cash-out w Betclic

Nie da się ukryć, że najlepsi usługodawcy w zakresu zakładów wzajemnych oferują graczom opcję cash-out. Sytuacja ma się podobnie w przypadku Betclic’a, który oferuję graczom funkcję cash-out na zdecydowanie najwyższym poziomie. Charakterystyczną cechą dla funkcji cash-out w Betclic jest możliwość rozliczenia kuponu w trakcie trwania spotkań, nawet przy niekorzystnym rezultacie jednego z nich.

Jest to niezwykle lukratywna opcja na tle innych bukmacherów, którzy zwykle dają możliwość wcześniejszej wypłaty wygranej tylko po rozstrzygnięciu/przed rozpoczęciem spotkania zawartego na kuponie. Dlatego też opinie o Betclic są tak dobre bo bukmacher traktuje swoich klientów niezwykle poważnie.

Bonusy w Betclic

Przyglądając się serwisowi bukmacherskiego Betclic nie sposób pominąć kwestię bonusu bez depozytu i darmowych promocji. Na tej płaszczyźnie Betclic również plasuje się bardzo wysoko. Wynika to przede wszystkim z bonusu od depozytu dla nowych graczy, który pomnaża pierwszy depozyt dając graczowi środku bez wymogu obrotu! Nie zostawia to jednak w tyle bonusów dla stałych graczy, którzy regularnie są obdarowywani bonusami o depozytu oraz darmowymi środkami na grę, co u większości bukmacherów jest spotykane niezwykle rzadko.

Transakcje w Betclic

Jeśli chodzi o proces wpłaty oraz wypłaty środków Betclic umożliwia kilka opcji. Gracze mają możliwość wpłaty za pomocą karty debetowej/kredytowej, przy wykorzystaniu elektronicznych portfeli oraz systemów do szybkich przelewów. 
Proces wypłaty jest również przejrzysty, jednak nie jest natychmiastowy – wynika to z procedury wykonywania przelewów zagranicznych, których trwania z reguły ogranicza się do kilku dni.

Reasumując, Betclic jest pozycją zdecydowanie godną uwagi, która łączy w sobie prostotę i profesjonalizm. 

Poprzedni artykułBonus powitalny od bukmachera i jego obrót
Następny artykułUsługa FORBET TV – oglądaj mecze za darmo
Prawo hazardowe jest nieubłagane, można grać jedynie w legalnych zakładach bukmacherskich. Kasyno internetowe i poker online jest obecnie niedozwolone i grać w nielegalne gry hazardowe nie można.