Ile można zarobić na zakładach bukmacherskich?

Ile można zarobić na zakładach bukmacherskich?

Odpowiedź na to pytanie (z góry uprzedzamy) – nie jest prosta. Hazard ma to do siebie, że właśnie głównym aspektem, który przyciąga ludzi jest ten efekt niewiadomej. Dlatego też wiele osób myśli o tym, że albo na zakładach bukmacherskich można wygrać olbrzymie sumy – albo też nie wygrać nic bo ,,bukmacher oszukuje” – ale jak jest w rzeczywistości?

Przede wszystkim – ,,to zależy” : będzie tematem przewodnim

Tak, nie oszukujmy się, że odpowiedź na to pytanie zależy od bardzo wielu czynników. Jednym z nich jest oczywiście kurs danego bukmachera, ponieważ może być on zarówno bardzo niski (zakłady trzydrogowe – jeśli nie znacie rodzajów kuponów bukmacherskich to zapraszamy do naszego poradnika) – ale również i bardzo wysoki (zakłady akumulowane). Dla lepszego zrozumienia danej sytuacji – postaramy się wam to wyjaśnić łopatologicznie.

Im niższy kurs – tym bukmacher daje temu większą szansę na to – że to się zdarzy.

Im wyższy kurs – tym bukmacher daje mniejszą szansę temu – że to się wydarzy. 

Proste, prawda?

Jeśli byłeś dobry z ,,matmy” – to się teraz ciesz…

Wcale tutaj nie ,,jajcujemy” – chodzi o to obliczanie prawdopodobieństwa przecież, z racji tego że tak naprawdę, jeśli tego nie zrobimy, to nie będziemy w stanie znać naszej potencjalnej wygranej, nieprawdaż?

Mnożniki – bez tego nie mamy co myśleć o wielkich wygranych

Darmowe bonusy bukmacherskie oraz promocjemają nas zachęcać do tego, abyśmy obstawiali. ,,No logiczne” – powiecie. Ale nie przewidzieliście tego aspektu, że każdy bukmacher zapisuje ,,drobnym druczkiem” – warunki przy jakich możemy korzystać z takowych bonusów. Sztaplowym numerem jest tutaj na pewno ,,promocje i bonusy nie łączą się” – więc musimy pamiętać o tym, żeby nie brać pod uwagę kilku bonusów na raz oraz wybrać tylko te najlepsze. 

Dana dyscyplina sportowa – to też jest ważne

Oprócz bonusów musimy też wiedzieć o tym, że każda firma bukmacherska oferuje inne kursy na dane dyscypliny sportowe. Naturalnie, tematyka kursów będzie tutaj wracała jak bumerang, z racji tego że jest to podstawowy ,,licznik” – według którego możemy wyznaczać naszą wygraną. Jednakże jeśli chodzi o dyscypliny sportowe – to musimy wziąć pod uwagę, to, że każdy sport jest inaczej traktowany, z racji tego że niektóre sporty są mniej – a niektóre bardziej popularne. 

Naturalnie przy najbardziej popularnych dyscyplinach sportowych w bukmacherce (piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna) będzie o wiele ciężej wygrać duże sumy, niż przy sportach niszowych, gdzie bukmacherzy zazwyczaj nie skupiają się na tym, aby ,,wystawić” do tego zadania swoich najlepszych pracowników. Oczywiście nie mówiąc już o tym, że skoro mało kto się zna na tych sportach – to i mniejsza szansa na to, że bukmacher będzie w stanie przewidzieć, która drużyna (bądź faworyt) wygra to spotkanie. 

Podsumowując – ile można zarobić na zakładach bukmacherskich?

Tak naprawdę możemy zarobić od kilku złotych – nawet do kilku milionów. Wszystko zależy od tego, jak ,,sufit” wygranej postawi przed nami firma bukmacherska, dlatego też najlepiej przed obstawianiem zapoznać się z ofertą danego bukmachera.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *