Bardzo dobry bonus startowy to nie jedyny z powodów dla którego warto zarejestrować się w Totolotku. Bukmacher, który swoją pozycję na polskim rynku buduje już od lat 90-tych ubiegłego wieku wie w jaki sposób dotrzeć zarówno do nowych jak i dotychczasowych klientów oferując tym pierwszym bardzo atrakcyjną ofertę powitalną (do 1000 złotych na start za pierwszą wpłatę oraz darmowy zakład 20 złotych za samą rejestrację) tym drugim natomiast proponując cykliczne promocje, konkursy, program polecający.

totolotek bonus za polecenie znajomemu
Zarabianie na polecaniu bukmachera Totolotek

Program polecający w Totolotku

Warto zatrzymać się choćby na chwilę przy tym ostatnim zagadnieniu, ponieważ program poleceń Totolotka wypada nadzwyczaj pozytywnie na tle wielu rynkowych konkurentów. Po pierwsze – skorzystać z niego można od razu po rejestracji, po drugie liczba osób jakie możemy polecić jest w zasadzie nieograniczona (nie ma limitów), po trzecie, premia za skuteczne polecenie jest wyższa niż standardowe 50 złotych serwowane przez większość bukmacherów jak STS czy Betclic i wynosi w przypadku Totolotka 70 złotych.

Za skuteczne polecenie bukmacher Totolotek uznaje wysłane zaproszenie z poziomu konta gracza wraz ze spersonalizowanym linkiem za pośrednictwem którego nowy gracz zarejestruje swoje konto w serwisie i wniesie depozyt minimum 200 złotych stawiając przynajmniej jeden zakład po kursie 2,00. Warunki proste, zrozumiałe i łatwe do spełnienia. Po otrzymaniu bonusu pozostaje nam już jedynie go obrócić a i to nie powinno nastręczać większych trudności ponieważ warunki obrotu wydają się być zaskakująco przyjazne.

W Totolotku wystarczy bowiem obrócić bonus za polecenie jeden raz (tak dokładnie 1x) grając zdarzenie (lub kupon) o kursie 2,00. Jeśli wybrana selekcja okaże się trafiona – wygrane z zakładu zostaną automatycznie dopisane do naszego konta głównego, czyli staną się tym samym dostępne do wypłaty.

Procedura wygląda dokładnie tak samo w przypadku każdych kolejnych poleceń, a że nie ma limitu (jak dotąd) w ilości znajomych których możemy polecić – korzystając z programu partnerskiego Totolotka można sobie całkiem nieźle dorobić do domowego budżetu.

Poprzedni artykułSTS Polski bukmacher w internecie
Następny artykułU jakich bukmacherów można grać w Polsce?
Prawo hazardowe jest nieubłagane, można grać jedynie w legalnych zakładach bukmacherskich. Kasyno internetowe i poker online jest obecnie niedozwolone i grać w nielegalne gry hazardowe nie można.