Legalnie działający bukmacher w Polsce Etoto oferuje swoich graczom atrakcyjną promocję w każdy weekend. Dotyczy to kuponów zawierających minimum trzy zakłady, których wartość nie jest mniejsza niż 50 złotych. Spełniając te kryteria obstawiasz bez ryzyka, ponieważ niezależnie od wyniku firma Etoto zwróci Ci 50 zł w środkach bonusowych i tak w każdy weekend. Działa to w prosty sposób i wiele graczy z tego korzysta, ponieważ jest to świetna opcja na zarobienie sporej kasy nawet przez nowicjuszy w tym temacie. 

Obstawiaj i korzystaj z promocji bukmachera etoto

Zasady nie są skomplikowane wystarczy, że zapiszesz się do trwającej promocji i zrobisz to oczywiście przed postawieniem kuponów, które spełniają warunki. Po rozliczeniu kuponów pojawi się pop-up, na którym wystarczy, że klikniesz zatwierdź i środku zostaną automatycznie dodane do Twojego konta, czas oczekiwania do 20 minut. Do promocji załapują się kupony postawione i rozliczone w weekend o minimalnej stawce 50 zł za każdy zakład w kusie nie mniejszym niż 1.50.

Najważniejsze punkty regulaminu sprzedaży premiowej:

1. Sprzedaż premiowa „Weekendogranie”, zwana dalej Sprzedażą Premiową, skierowana jest do graczy, którzy posiadają aktywne konto na stronie www.etoto.pl, oraz dokonali co najmniej dwóch wpłat.

2. Jeden gracz może otrzymać maksymalnie jedną nagrodę w ciągu jednego weekendu trwającego od piątku do niedzieli.

3. W Sprzedaży Premiowej nie mogą brać udziału osoby prowadzące pozarolniczą działalność gospodarczą, w ramach prowadzonej przez nich działalności.

4. Nagroda uzyskana w ramach Sprzedaży Premiowej nie stanowi wygranej lub jej ekwiwalentu w zakładzie bukmacherskim.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


Poprzedni artykułBukmacher, który daje fajną kasę!
Następny artykułBukmacher eTOTO – opinie i recenzja
Najlepsi bukmacherzy w Polsce online. Tylko opisy i bonusy do legalnych bukmacherów jak Fortuna, Etoto czy Totolotek. Promocje za darmo, darmowe zakłady, freebety i wiele więcej.