Na początku będziemy prawdopodobnie przegrywać małe sumy z bukmacherem (wygrana nie jest taka łatwa), co może być frustrujące dla niecierpliwych ludzi – ponieważ, wiadomo że każdy chciałby wygrywać spore pieniądze. A żeby wygrywać pieniądze na typach sportowych, trzeba mieć coś jeszcze. Dlatego też dziś, przedstawiamy wam 5 najlepszych porad dla tych, co chcą typować zakłady na sport!

Top 5 porad – dla tych, co chcą typować zakłady na sport!

1 To, że istnieją gracze, którzy nie przegrywają to mit

Dużym błędem tych, co chcą typować jest paniczny strach przed porażką, no w końcu nic dziwnego – wolelibyśmy raczej unikać przegranych, czyż nie? Pamiętajmy jednak, że niestety nie zawsze się tak da, a przekonanie, że powinniśmy unikać strat za wszelką cenę, jest jednym z nieporozumień, których powinniśmy bezwzględnie unikać. Dlatego też, niestety, ale czasem po prostu trzeba zaryzykować, innej opcji na to niestety nie ma.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

2 Zacznij być realistą

Właśnie, realizm. Trzeba o tym zawsze pamiętać, że zakłady nie są dla osób, które lubią po prostu nic nie robić – ale dlaczego? To bardzo proste, ponieważ jeśli nie będziemy stale poszerzać swojego zrozumienia danego sportu, to raczej nie będziemy w stanie nic wygrać na zakładach bukmacherskich. Ot prosta logika, dlatego też, pamiętaj, że w życiu zawsze trzeba się starać.

3 Nie obstawiaj zakładów AKO

Tak, to prawda, najwyższe wygrane miały miejsce właśnie na zakładach ,,AKO” ale tego typu zakładu zdecydowanie lepiej jest unikać – ponieważ zwycięstwo na tym typie zakładów jest tak samo możliwe, jak wygrana na loterii, więc jeśli chcesz wygrać zakład AKO, lepiej po prostu zainwestuj pieniądze w co innego. Bardziej ci się to opłaci.

4 Graj zakłady ,,solo”

Jeśli chcesz zarabiać na typach sportowych – to najlepszym sposobem na to będzie oczywiście obstawianie kuponów z pojedynczym zdarzeniem. Oczywiście potencjalny zysk będzie niższy niż na akumulatorze, ale szansa na wygraną w pojedynkę jest znacznie wyższa, ponieważ – w zależności od stawki szansa na twoją wygraną może wynosić nawet 1/2. Każdy, kto przez dłuższy czas obstawiał takie zakłady zdaje sobie z tego sprawę, oraz wykorzystuje – na niekorzyść bukmachera.

5 Wybierz legalnego bukmachera

Jeśli nie chcesz – aby oprócz sporej wygranej, mieć sporą karę do zapłacenia, to najlepiej jeśli zrezygnujesz z grania u nielegalnych bukmacherów. Oczywiście, odpowiednie służby nie ,,capną” cię w jeden dzień, ale może się wydarzyć tak, że urząd skarbowy wraz z policją może przyjść pod nasze drzwi a następnie odebrać całą twoją wygraną – wraz z nawiązką. Dlatego najlepiej zakładać się z legalnym bukmacherem – w ten sposób masz pewność – że nie stracisz zbyt wiele.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy warto jest obstawiać zakłady bukmacherskie podczas wakacyjnej nudy?
Następny artykułJak zacząć wygrywać na typach sportowych?
Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.