Naturalnie wielu graczy zastanawia się, czy STS Betgames jest odpowiednią pozycją do gry dla nich – w końcu projekt ten został udostępniony w miarę niedawno i nic dziwnego, że wiele osób go nie zna – z racji tego, że przecież STS nie może go reklamować. Jednakże czy warto jest grać w STS Betgames? O tym dowiesz się już za chwilę!

STS Betgames – czy warto jest w to grać?

Czy ta usługa jest legalna?

Warto wspomnieć, że betgames sts jest rodzajem zakładów sportowych, więc nie naruszają polskich przepisów. Są podobne do wirtualnych sportów. Dlatego wyjaśniamy Ci – tak, Betgames STS jest legalnym produktem, o ile mamy ukończone 18 lat i wcześniej zarejestrowaliśmy konto w STS, to możemy z niego korzystać bez żadnych przeszkód.

W co można zagrać?

Gracze mogą korzystać usługi grając w : wojnę, pokera i bakarat. Oprócz różnic w ogólnych zasadach gry, każda gra ma zróżnicowane etapy rozgrywki. Przed postawieniem zakładu gracz ma wystarczająco dużo czasu na podjęcie zakładu na każdym etapie rozdania – naturalnie im bliżej odsłonięcia wyniku, tym wygrana będzie niższa.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Czy gracze chwalą sobie tą usługę?

Jeśli chodzi o STS, ponieważ jest to produkt nietypowy, opinie są bardzo pochlebne, dlatego nie ulega wątpliwości, że pomimo braku promocji bukmacherskich na tą usługę (zakaz promowania takich produktów w naszym kraju) betgames STS cieszy się coraz większą popularnością. Oczywiście gra jest dostępna niemal 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, choć są wyjątki (na przykład przerwy techniczne). Jednak w większości przypadków gracze narzekają, że nie wszystkie stoły są w języku polskim lub że krupierzy nie zawsze są czarującymi damami, ale w końcu nie ma obsługi idealnej. Dlatego uważamy, że STS mimo dość restrykcyjnego prawa, dostarczyło swoim klientom bardzo ciekawy produkt.

Czy w najbliższym czasie bukmacherzy będą robić konkurencję STS?

Nasze wewnętrzne źródła wskazują, że ze względu na dobrze znany fakt, że ciężko u nas z prawem, to żaden bukmacher nie planuje wprowadzenia podobnego produktu, aby nie ryzykować utraty licencji na oferowanie zakładów bukmacherskich na terenie naszego kraju. W końcu żaden z nich nie ma ochoty ryzykować cofnięciem licencji, dlatego też ten produkt w dużym prawdopodobieństwie zostanie na wyłączność dla STS.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Alternatywa do Betgames?

Otóż w przypadku betgames STS jedyną alternatywą (chociaż nie najlepszą) jest państwowy produkt – Total Casino. Naturalnie TC był pierwszy, ale z drugiej strony warto jest zaznaczyć to, że właśnie z powodu niedoskonałości tego produktu gracze o wiele chętniej korzystają z oferty STS. Dlaczego jednak klienci są tak bardzo rozczarowani TC? Otóż to bardzo proste – Totalizator Sportowy się po prostu nie postarał, a legalny bukmacher STS zrobił to o wiele lepiej – w końcu kto ma ochotę grać z algorytmem, zamiast z żywym człowiekiem, prawda? Główną bolączką graczy jest to, że z gier karcianych jedynie dostępny jest poker, no dodatek gra się tam tylko z algorytmem, co nie jest najciekawszą opcją dla wielu osób.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak wygrać u bukmachera w 2021 roku?
Następny artykułZakłady bukmacherskie – czym one właściwie są?
Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.