Co prawda rok 2020 się powoli kończy, ale z drugiej strony to więcej szans na to, aby zebrać wszystkie informacje z obstawiania zakładów do kupy. Dlatego jeśli szukasz nowych porad, które mogą ci pomóc w obstawianiu zakładów bukmacherskich – to znajdziesz je poniżej!

Poradnik bukmacherski na rok 2020

Wiedza na temat zakładów

Najpierw spróbuj dowiedzieć się więcej o obstawianiu – dowiedz się mniej więcej, jak rozwijać swój styl obstawiania lub dowiedz się więcej o drużynie lub zawodniku, na którego chcesz postawić. Ponadto warto zarejestrować się na jakimś porządnym forum bukmacherskim, aby pomóc Ci znaleźć nowych przyjaciół, którzy mogą pokazać Ci nowe pomysły na zakłady – na przykład że zakłady indywidualne są najlepszym przyjacielem graczy zakładów sportowych.

Dlaczego tak jest? Ponieważ indywidualne wydarzenia mają największe szanse na wygraną. Nie trzeba dodawać, że jeśli dodasz kolejny zakład, Twoje szanse na wygraną automatycznie się zmniejszą. Dlatego warto obstawiać tylko raz, ponieważ w obstawianiu dwukierunkowym (tj. Gdy są dwie możliwości, jak „tak” i „nie”), Twoje szanse na wygraną wzrastają do 50%. Pamiętaj tylko, aby nie obstawiać po bardzo niskich kursach, ponieważ nawet jeśli postawisz najlepszy zakład, utrudni ci to odbicie od dna.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Podatki

Wielu bukmacherów coraz częściej unika przekładania na ciebie podatku państwowego od gier losowych, chociaż w czasach pandemii to nie jest też takie oczywiste. Dlatego po pierwsze, musisz wziąć pod uwagę, że musisz zapłacić 12% podatku do skarbu państwa za każdą grę u bukmachera. Niestety takie jest życie Polaków, legalny bukmacher nie zamierza ci tego ułatwić, bo przecież on też musi zarobić na zakładzie.

Pamiętaj o tym, aby nie przesadzać

Pierwszą rzeczą do rozważenia jest to, że jeśli zdecydujesz się rozpocząć obstawianie, najpierw musisz określić, ile zakładów chcesz wygrać. W końcu, jeśli będziesz dalej grać, czasami może się to nawet uzależnić. Jest to niezdrowe, ponieważ w przyszłości trudno będzie Ci wyjść z długów. Dlatego bezwzględnie konieczne jest zatrzymywanie sobie około 50 złotych miesięcznie na zakłady i nigdy nie przekraczanie tej sumy danego miesiąca. Dlatego jeśli przegapisz grę, musisz poczekać do następnego miesiąca, aby postawić zakład. W ten sposób dostosujesz swoje życie tak, aby nie zagłębiać się coraz głębiej w kieszenie, co zapobiegnie zadłużaniu się i nie ucierpi na tym budżet Twojego domu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeśli chcesz obstawiać za lepsze kursy

Nie da się ukryć, że ten rok jest uznawany przez wielu za straconych. Covid-19 bardzo wiele namieszał, jednakże jeśli chcemy aby promocje bukmacherskie były lepsze niż w tym roku, to musisz po prostu zaczekać. Najpewniej trzeba będzie poczekać na drugą połowę roku 2021 aby sytuacja wyklarowała się na tyle, aby bukmacherzy oferowali po prostu lepsze bonusy bukmacherskie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDlaczego warto jest obstawiać zakłady sportowe w internecie?
Następny artykułPoradnik bukmacherski – dla niewtajemniczonych
Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.