Zakłady bukmacherskie mogą być dla wielu osób czymś, co tak naprawdę nie jest czymś znajomym – w końcu nic dziwnego, z racji tego, że jest to dość niszowe hobby. Jak więc zanurzyć się w świecie bukmacherki? O tym już za chwilę!

Poradnik bukmacherski – dla niewtajemniczonych

Jak zacząć?

Niestety nie jest to łatwe, bo tak naprawdę istnieje wiele kwestii związanych z zakładami bukmacherskimi, które muszą zostać przedyskutowane. Na przykład przewidywanie wyników. Tak, jeśli ktoś potrafi dokładnie i rzetelnie przewidzieć wynik zakładów sportowych, będzie mógł zarobić dużo pieniędzy – teoretycznie jest to możliwe, ale z drugiej strony na miejscu może się zdarzyć praktycznie wszystko. Niestety, jeśli chcesz być jedną z osób, które z powodzeniem stawiają na sport, musisz nie tylko dokonywać trafnych prognoz, ale także określić, kiedy buk się myli. Ponadto musisz zrozumieć, jak właściwie zarządzać funduszami i skutecznie przeprowadzać wszystkie niezbędne badania i analizy. Krótko mówiąc, wymagania dotyczące udanych zakładów sportowych wykraczają daleko poza wszechstronną wiedzę sportową.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Zacznij obstawiać niszowe dyscypliny sportowe!

Krótko mówiąc, wymagania dotyczące udanych zakładów sportowych wykraczają daleko poza wszechstronność. Jeśli dopiero zaczynasz, ale nie masz sportu, który lubisz, najlepiej jest zacząć stawiać na sporty niszowe. Zwykle buk nie bierze pod uwagę tych sportów, co ułatwia wygranie ogromnych nagród bez konieczności inwestowania w nic specjalnego. Na przykład niektórzy gracze radzą sobie lepiej niż inni w swoich ulubionych dyscyplinach sportowych, a najlepsze firmy bukmacherskie raczej nie zwracają uwagi na te sporty. Pamiętaj, że bukmacherzy skupiają się głównie na najpopularniejszych sportach. To świetna okazja, aby zarobić dużo pieniędzy dzięki szybkim i łatwo przewidywalnym zakładom.

Skorzystaj z porównywarek kursów

Porównanie kursów i wybór najwyższych kursów jest szczególnie ważne dla graczy uczestniczących w zakładach sportowych. Jeśli w tej samej grze wygrywamy więcej zwycięstw przy różnych prędkościach, warto założyć konto u innego bukmachera. Dla porównania warto skorzystać z porównania kursów bukmachera. Wkrótce zobaczysz najbardziej dochodowe miejsca w grze i gdzie wygrasz najwięcej pieniędzy. Jeśli będziesz ostrożny w grze, będziesz miał kolejną przewagę. I jeszcze jedno – jeśli nie możesz pozbyć się nawyku kibicowania swojej ulubionej drużynie, to zrezygnuj z tych zakładów, bo takie zakłady zwykle nie wróżą niczego dobrego.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nielegalni bukmacherzy

Nie każdy, kto obstawia zakłady w internecie, zna obowiązujące przepisy dotyczące gier. Niestety, ze względu na ostatnie zmiany w prawie gier losowych, granie na zakładach u wielu znanych europejskich bukmacherów jest nielegalne w Polsce. Każda firma, która chce prowadzić firmę oferującą gry losowe – i działa na polskim rynku w sposób nienaruszający prawa, musi najpierw uzyskać zgodę Polskiego Ministra Finansów. Niestety nie wszyscy przestrzegają tej zasady, a w Polsce wciąż jest wielu nielegalnych bukmacherów. Dlatego jeśli nie chcesz otrzymać grzywny z ,,rządu” , najlepiej stawiać zakłady tylko u legalnego bukmachera.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPoradnik bukmacherski na rok 2020
Następny artykułEvolution Gaming przejmuje NetEnt za 1,8 mld euro
Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.