Pierwsze kupony – co warto wiedzieć?

Dla osób początkujących zakłady bukmacherskie mogą wydawać się nieco skomplikowane. Tak naprawdę jednak nie ma tutaj nic trudnego. Warto przyswoić sobie kilka informacji na ten temat, wybrać najlepsze firmy bukmacherskie i grać. Dzięki temu szybko przystosujesz się do nowej sytuacji i będziesz mógł z większym animuszem poruszać się po świecie hazardu…

Jak obstawiać zakłady?

Tak naprawdę masz sposobność typować za pieniądze na kilka sposobów. Niektórzy rozpoczynają swoją przygodę ze światem hazardu od lokali stacjonarnych. Szczególnie dotyczy to osób, które mieszkają w większych polskich miastach albo miasteczkach. Tam takich punktów nie brakuje, chociaż ta sprawa zmienia się dynamicznie (ostatnio na przykład dużo lokali zamknęła Fortuna). Jak grać w punktach stacjonarnych? Na kuponie (albo zwykłej karteczce papieru) musisz wypisać typy, które Cię interesują. Każdy mecz ma przypisany do siebie numer. Chcesz zagrać na Juventus w spotkaniu z Napoli? Załóżmy, że to zdarzenie ma numer 1000. Wtedy na kuponie należy zapisać 1000 i dodać 1. Jak chcesz stawiać na gospodarzy, to dajesz tę cyfrę. Remis to x, a dwójka to wygrana gości. Jeszcze prostsze typowanie jest na stronach internetowych. Musisz tylko wyszukać interesujące Cię wydarzenie z oferty i zaznaczyć konkretny typ. Nie musisz zapisywać żadnego numeru itp. Wszystko odbywa się bardzo intuicyjnie. Wybierasz wydarzenie, klikasz typ, podajesz stawkę i gotowe. Właśnie zagrałeś swój pierwszy kupon w firmie hazardowej.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Dlaczego nie warto grać zbyt wielu typów jednocześnie?

Sam proces typowania jest bardzo prosty. W lokalach stacjonarnych oraz tak samo w podmiotach internetowych. Na pewno szybko się o tym przekonasz na własnej skórze. Przejdźmy teraz do tego, co typować, a czego unikać. Eksperci nieprzypadkowo polecają grać kupony solo. Warto wiedzieć, że typując pojedyncze wydarzenia mamy bowiem o wiele większe szanse na triumf. Maksymalnie graj dwa typy na jednym kuponie. Skoncentruj się na tym, by Twoja skuteczność była wysoka. Nie licz na to, że zagrasz i od razu wygrasz na tyle dużo pieniędzy, by zrezygnować z pracy itd. Tym samym nie powinno się obstawiać taśm. Szczerze mówiąc nie znamy osoby, która nie wytypowałaby w życiu minimum jednego takiego kuponu (składającego się z wielu wydarzeń). Ewentualne wygrane robią wrażenie. Problem jest jednak taki, że wystarczy tylko jedna wpadka, by kupon był przegrany (jeśli nie stosujemy żadnych systemów dodatkowych). Sprawa jest zatem prosta. Jeśli nie chcesz dokładać do interesu, to warto grać kupony solo albo co najwyżej składające się z dwóch wydarzeń. Zobaczysz, że w dłuższej perspektywie będziesz na tym dobrze wychodził.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak można odebrać wygraną?

Jeśli chodzi o punkty stacjonarne, to musimy pofatygować się do konkretnego lokalu. Udało Ci się trafić wszystkie mecze? W takim razie musisz iść do lokalu. Zabierz ze sobą oczywiście kupon. Zostanie on sprawdzony, a następnie, jeśli istotnie jest wygrany, pieniądze trafią do Twojej ręki. Jeśli chodzi o podmioty online, to kupony są natomiast automatycznie rozliczane.

Poprzedni artykułMecz ćwierćfinałowy Włochy – Belgia – Euro2020
Następny artykułBetClic – jak grać u tego bukmachera?
Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.