Selekcjonujesz podmioty hazardowe na legalne i na takie, które niestety nie działają do końca zgodnie z przepisami? Dużo osób wybiera finalnie eWinner. Czy ta firma bukmacherska jest legalna? Na szczęście tak. Dodatkowo możesz liczyć na wiele hojnych bonusów na start i możliwość szybkiego zrealizowania pierwszego depozytu. Więcej szczegółów dotyczących tych zagadnień znajdziesz poniżej.

Jak założyć nowe konto bukmacherskie i zgarnąć kod promocyjny eWinner?

Nie ma w tym nic trudnego. Na samym starcie trzeba wejść na stronę główną tego coraz popularniejszego podmiotu hazardowego. Po prawej stronie, w górnym rogu, masz opcję „ZAREJESTRUJ SIĘ”. Szybko ją zauważysz, ponieważ ten wariant mocno rzuca się w oczy. Aby uruchomić proces rejestracji, należy w niego kliknąć. Oczywiście, zakładanie konta jest nie tylko proste, ale także intuicyjne. Nie trzeba obawiać się podawania danych na swój temat. Wszak tego typu informacje są potem pieczołowicie przechowywane. W czasie zakładania konta musisz podać dane użytkownika oraz dane osobowe. Nie zapominaj o „wklepaniu” kodu. Dlaczego? Jeśli wpiszesz ewinner nowy kod, to otrzymasz potem bardziej atrakcyjne bonusy. Aktualnie jego treść brzmi „EWINNER”. To zatem nazwa tego bukmachera online pisana dużymi literami. Nie jest ona zbyt trudna do zapamiętania, prawda? Warto zaznaczyć, że samo zakładanie konta nie trwa zbyt wiele czasu. A potem będziesz mógł swobodnie dokonać depozytu i zacząć obstawiać w tej firmie bukmacherskiej.

Zwrot za pierwszy zakład nie jest jedynym oferowanym bonusem na start…

Na jakie bonusy można liczyć po dokonaniu rejestracji? Jest ich całkiem sporo. W końcu ta firma bukmacherska słynie z hojności. Możesz np. otrzymać zwrot za pierwszy kupon, który niestety okaże się przegrany. Jakie są tutaj warunki? W czasie zakładania konta należy wpisać podany wyżej kod promocyjny ewinner. Dzięki temu otrzymasz możliwość uzyskania pełnego zwrotu (110 PLN). Jeśli zagrasz kupon za wpłacone pieniądze i nie trafisz, to nie musisz się szczególnie przejmować tym zagadnieniem. Ta firma bukmacherska oferuje zwrot stawki. Nawet do 110 PLN. W takim wypadku należy zagrać za 125 PLN. Potem ta stawka (minus podatek) wróci na Twoje konto. Co ważne, pieniądze możesz od razu wypłacić albo grać za nie dalej. Nie są tutaj zatem wymagane żadne restrykcyjne bonusy itp. Co jeszcze może otrzymać każda osoba, która zdecyduje się na skorzystanie z oferty tego podmiotu hazardowego? W przypadku drugiego bonusu możesz zainkasować 50% nawet do 500 PLN.

Jak dokonać pierwszej wpłaty?

Ta firma bukmacherska współpracuje na co dzień z dwoma operatorami płatności. Są to Blue Media oraz Przelewy24. Co ważne, użytkownik może skorzystać z wielu metod. Nie ma przeszkód, by np. wpłacić pieniądze korzystając ze swojego konta bankowego. Warto zaznaczyć, że firma bukmacherska eWinner kooperuje z ponad 20. takimi placówkami. Akceptowalnymi środkami płatności są także karty kredytowe, czy BLIK. Nie można nie wspomnieć, że depozyty są realizowane non stop. Szybko i bez prowizji.

Poprzedni artykułLegalny poker w Polsce – poradnik
Następny artykułTypowanie tenisa – czy Iga Świątek może dać nam szansę na duże wygrane?
Prawo hazardowe jest nieubłagane, można grać jedynie w legalnych zakładach bukmacherskich. Kasyno internetowe i poker online jest obecnie niedozwolone i grać w nielegalne gry hazardowe nie można.