Jakie są najlepsze sposoby na to, aby ograć bukmachera? Otóż, nie jest to proste pytanie, ponieważ jak wiadomo, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia – dlatego też my zaproponujemy wam odpowiednie elementy ,,typerskiego” sposobu na ogrywanie bukmachera.

Najlepsze sposoby na ogranie bukmachera na zakładach

Zejdź na ziemię – wygrywanie jest tylko dla realistów

Niestety, najlepiej przejść przez te najgorsze rzeczy jak najszybciej – dlatego też musimy wam powiedzieć o tym, że zakłady bukmacherskie nie są dla osób, które lubią ,,bujać w obłokach” – dlaczego? To proste, ponieważ jeśli nie mamy wyjątkowo ogromnej wiedzy na temat danego sportu oraz ogromnego wkładu własnego – to nie wygramy sporych pieniędzy na zakładach bukmacherskich. Naturalnie zaraz podniesie się rwetes – że istnieją również zakłady akumulowane – owszem, to prawda, jednakże lepiej jest mieć to z tyłu głowy, że wygrana na takiego typu zakładach – to jak wygrać w totolotka, z racji tego że szansa na zwycięstwo na takich zakładach jest śmiesznie mała. Dlatego też, pamiętaj o tym, żeby wszystko robić małymi krokami.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Jeśli chcesz wygrywać – graj zakłady ,,solo”

Zakłady pojedyncze to prawdopodobnie najlepszy sposób na to, aby ogrywać bukmachera z pieniędzy. Naturalnie, potencjalna wygrana będzie niższa niż w przypadku zakładów akumulowanych, jednakże szansa na same zwycięstwo jest o wiele wyższa, z racji tego że – w zależności od zakładu, jest to od 33% do 50%. Doświadczeni gracze zakładów bukmacherskich, którzy regularnie wygrywają z bukmacherem, preferują właśnie ten rodzaj zakładów, z racji tego, że o wiele łatwiej jest na nich wygrać niż na zakładach akumulowanych.

Przegrałeś? Nie rozpaczaj – tylko przeanalizuj sytuację

Naturalnie – przegrana to część życia ,,bukmacherskiego” – z racji tego, że najlepiej mieć to gdzieś z tyłu głowy, że zakłady bukmacherskie są stworzone w ten sposób, żebyśmy my byli na przegranej pozycji – no chyba że mamy odpowiedni sposób na typowanie zakładów bukmacherskich.

Miej własny styl typowania

Unikalny styl obstawiania zakładów bukmacherskich to podstawa, jeśli chcemy ogrywać bukmachera – bez tego nie będziemy w stanie praktycznie zrobić nic – jednakże nie bójmy się tego, że z początku nie będziemy mieli pojęcia, jak to robić – nasz unikalny styl typowania wytworzy się z czasem.

Bądź cierpliwy

Cierpliwość to cnota, która tak naprawdę przyda się nam nie tylko w zakładach bukmacherskich – ale i również w życiu codziennym. Bez tego jednakże, lepiej jest zapomnieć o obstawianiu zakładów sportowych, z racji tego że na początku będziemy prawdopodobnie wygrywać (bądź i przegrywać) – małe sumy, co może być frustrujące dla niecierpliwych ludzi – ponieważ, wiadomo że każdy chciałby wygrywać spore pieniądze.

Planuj swoje typy

Doświadczeni gracze zakładów bukmacherskich odpowiednio planują swoje typy – dlatego też akurat warto skopiować te nawyki – ponieważ oczywiście nie mówimy tutaj o planowaniu sezonów do przodu, ale na początek chociażby dwa – trzy typy na przód.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułOferta bukmacherów na e-sport
Następny artykułJak zmotywować się do uprawiania e-sportu?
Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.