W pełni zgadzasz się ze stwierdzeniem, że tegoroczny mundial będzie jedyny w swoim rodzaju? W końcu odbędzie się on na przełomie listopada oraz grudnia… Dla wszystkich drużyn narodowych to będzie zatem bardzo duża nowość. Kto zagra w Katarze? Jakie reprezentacje są faworytami do końcowego triumfu?

Gdzie obstawiać mundial w Katarze i jakiego bukmachera wybrać?

Zanim jednak zajmiemy się prezentowaniem wszystkich ekip narodowych (32), czas na wybór porządnych podmiotów hazardowych. Chcesz obstawiać ten turniej prosto z własnego domu lub mieszkania? Wcześniej zdarzały Ci się pewne epizody dotyczące typowania? Wybierałeś jednak podmioty stacjonarne? Teraz chcesz postawić na takie firmy, które zagwarantują dobrej jakości usługi online? Którzy bukmacherzy na mundial są obecnie szczególnie polecani? Warto spoglądnąć na rankingi podmiotów hazardowych online. W tym momencie na czołowych lokatach znajduje się przede wszystkim STS. Ta firma hazardowa działa legalnie. I to już od dawna, ponieważ od 1997 roku. Jeszcze większe doświadczenie ma Fortuna. Ta z kolei firma bukmacherska została założona w 1996 roku. Oba te podmioty hazardowe są zaś szczególnie polecane pod kątem mundialu w Katarze. Wszystko dlatego, że STS oraz Fortuna zapewniają nie tylko legalne, ale także hojne usługi. Nie brakuje zatem wielu bonusów na start. Potem stali użytkownicy także mogą liczyć na atrakcyjne promocje. Nie dziwi zatem, że te podmioty hazardowe są tak rekomendowane.

Jakie ekipy awansowały na mundial do Kataru i jaki terminarz obowiązuje?

Kwalifikować nie musieli się oczywiście tylko gospodarze. Katarczycy zostali przypisani przed losowaniem do grupy A. Pod tym kątem standardowo. Trzeba jednak zaznaczyć, że w meczu otwarcia nie zagrają gospodarze, a Holendrzy z Senegalczykami. Pod tym względem mś 2022 terminarz jest specyficzny. A Katar zagra w drugim spotkaniu (także 21 listopada 2022 roku) z kadrowiczami Ekwadoru. W grupie B mamy reprezentantów Anglii, Iranu, Stanów Zjednoczonych oraz Walii. Grupa C będzie chyba najbardziej interesowała fanów z Polski. Wszak mamy tutaj Biało-czerwonych, Argentyńczyków, Meksyk i kadrowiczów z Arabii Saudyjskiej. Z kolei w grupie D o pierwsze miejsce najprawdopodobniej powalczą Francuzi i Duńczycy. Dostarczycielami punktów będą zaś raczej kadrowicze Australii oraz Tunezji. Jakie kadry narodowe jeszcze awansowały na mundial? Są to Hiszpania, Kostaryka, Niemcy, Japonia (grupa E), Belgia, Kanada, Maroko, Chorwacja (grupa F), Brazylia, Szwajcaria, Serbia, Kamerun (grupa G) oraz Portugalia, Ghana, Urugwaj i Korea Południowa (grupa H).

Które drużyny narodowe są faworytami Mistrzostw Świata w Katarze?

Wydaje się, że największe szanse na zajęcie pierwszego miejsca mają Brazylijczycy. Podopieczni Tite nie tylko znakomicie spisują się w ostatnim czasie, ale będą także naturalnie przyzwyczajeni do nie do końca sprzyjających warunków atmosferycznych. To istotne. W Katarze nie będzie zaś brakowało upałów. Nawet w listopadzie oraz grudniu. W gronie faworytów znajdują się także Anglicy i Francuzi.

Poprzedni artykułTypowanie tenisa – czy Iga Świątek może dać nam szansę na duże wygrane?
Następny artykułNa ile przed danym wydarzeniem można znaleźć typy bukmacherskie?
Prawo hazardowe jest nieubłagane, można grać jedynie w legalnych zakładach bukmacherskich. Kasyno internetowe i poker online jest obecnie niedozwolone i grać w nielegalne gry hazardowe nie można.