Wykorzystałeś już kod promocyjny, który dostępny jest na stronie BetClic Polska? Jeżeli interesuje cię bonus powitalny 2019 – na pewno z chęcią przeczytasz ten wpis!

Kod promocyjny BetClic Polska 2019
Kod promocyjny BetClic Polska 2019

Betclic Polska – jaki kod promocyjny

Legalny bukmacher BetClic pozwala każdemu na sprawdzenie oferty bez ryzykowania własnych pieniędzy. Jak to możliwe i jak dokładnie działa? W tym wpisie przedstawiamy wszystkie niezbędne szczegóły!

W ramach oferty na start od BetClic PL do zdobycia jest zwrot 100% w przypadku porażki w pierwszym zagranym kuponie na stronie (lub w aplikacji) bukmachera!

betclic polska bonus
betclic polska bonus

Cashback 500 na BetClic.pl

Aby odebrać cashback, nie musisz wcale wykonywać żadnych specjalnych kroków. Zakładasz konto, wykorzystujesz kod promocyjnyKOD500” (opcjonalnie), a następnie grasz na swoich faworytów!

Nie wiadomo, czy w przyszłości bukmacher zdecyduje się na bonus bez depozytu, dlatego też na razie ta oferta jest – naszym zdaniem – najbardziej godna uwagi!

Bukmacher BetClic jest legalny, dlatego obstawianie u niego to bezpieczny sposób na grę! Jeżeli nie chcesz łamać polskich przepisów, właśnie na grę w takich miejscach powinieneś się decydować!

Bonus powitalny Betclic:

  1. Wchodzisz na stronę bukmachera
  2. Zakładasz konto
  3. Wpisujesz kod promocyjny KOD500 (opcjonalnie)
  4. Grasz kupon numer jeden
  5. W razie porażki dostajesz 100% zwrotu do 500 PLN!

Czytaj na bieżąco informacje o bonusach. Na łamach naszej strony świeże newsy o wszystkich bukmacherach!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetClic bonus powitalny 2019. Do 1000 PLN na start!
Następny artykułBetfan bonus. Jak odebrać do 3000 zł + 50 zł?
Gry hazardowe to moja pasja, ale nie wiążę z nią swojej zawodowej przyszłości. Piszę tylko i wyłącznie hobbystycznie. Dzięki temu rozwijam swoją wiedzę i pomagam początkującym! :)