Każdy, kto interesuje się graniem online, słyszał zapewne o koronawirusie, oraz o jego następstwach, czyli ogólnej kwarantannie. Naturalnie, z racji tego że wszyscy siedzą teraz w domach, raczej wszystko nie będzie działać tak jak normalnie, ale w co możemy pograć w czasie kwarantanny?

Jaką zabawę online może nam zaoferować Betgames STS w czasie kwarantanny?

Kilka słów o betgames zanim zaczniemy

Betgames u STS to usługa dostępna dla Polaków od 22 sierpnia zeszłego roku. Aby zacząć obstawiać karcianki w Betgames STS musimy przede wszystkim posiadać zweryfikowane konto na stronie www.sts.pl. Założenie konta jest darmowe. Po zalogowaniu musimy dokonać depozytu, aby mieć za co obstawiać, dość logiczne, czyż nie? Następnie musimy przejść do ,,betgames” którą możemy zobaczyć w górnym menu witryny STS i wybrać interesującą nas rozgrywkę.

Potem wybieramy kategorię zakładu i wybieramy wynik wyłożenia kart. w polu “Stawka” wpisujemy kwotę, za którą chcemy obstawić nasz zakład. Następnie klikamy “Zakład” i gotowe! Gracze w Betgames STS mają do wyboru trzy rodzaje karcianek, mianowicie wojnę, bakarata oraz pokera.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Czy betgames będzie normalnie działać podczas kwarantanny?

Najprawdopodobniej – tak. Nic nie zanosi się, że gra zostanie zawieszona na jakiś czas, w końcu gra prowadzona jest w zdalnym studio, dzięki czemu szansa na zarażenie się jest minimalna.

Gra w betgames sts przez telefon??

W aplikacji mobilnej od sts możemy grać we wszystkie te same gry z zakładki ,,betgames” co z oferty sts online, a na dodatek mamy podgląd live na to, co dzieje się u pań krupierek, a kursy mają tak samo dużą wartość, co na stronie bukmachera. Najważniejsze przy tym jest to, że wszystko, co w STS dostępne jest przez telefon, jest całkowicie zgodnie z przepisami prawa. Nie trzeba martwić się o to, że coś jest nielegalne, dlatego też spokojnie możemy grać w pokera.

Jak wygląda gra w sts betgames?

Każdą grę prowadzi pani krupier, która siedzi w studio oraz rozdaje karty i informuje o wszystkich możliwościach obstawiania zakładów. Wyniki aktualnych rozgrywek oraz zakładów prezentowane są przez nią w miarę rozwoju danej rozgrywki. Wygrane z zakładu mogą zostać tylko wypłacone po zakończeniu rozgrywki i opublikowaniu wyniku na stronie tej firmy. W przypadku wojny gra tak samo jest transmitowana na żywo na stronie sts. Gra przeznaczona jest teoretycznie dla dwóch osób: gracza i pani krupier (pamiętajmy o tym, że jeszcze jesteśmy my – czyli obstawiający.

Pani krupier wykłada odkrytą kartę w każdym rozdaniu. Oczywiście celem gry jest zdobycie wyższej karty od pani krupier, gdzie dwójka jest najniższą kartą a as najwyższą. Gdy każdy dostanie karty o takiej samej wartości dochodzi do przysłowiowej wojny. Naturalnie w Betgames STS – jeśli do niej dojdzie, to traktujemy to jako wygraną pani krupier, no chyba że obstawiliśmy, że taki będzie wynik danej rozgrywki. Co ciekawe, jeżeli chcemy otrzymać bonus od STS musimy najpierw założyć darmowe konto na stronie www.sts.pl. Cały proces trwa zaledwie kilkadziesiąt sekund, a przy okazji STS kod promocyjny, który możemy wpisać przy rejestracji – (kod to : ,,BETONLINE’’) daje 29 zł bez depozytu na start!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPoker online – gdzie możemy grać?
Następny artykułDlaczego nie powinniśmy blefować w pokerze?
Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.