Większość poradników internetowych na te tematy uważa, że to właśnie one posiadają najlepsze sposoby na ogrywanie bukmacherów, jednakże często prawda jest zupełnie inna, z racji tego, że oferowane sposoby po prostu nie działają. Ale dlaczego tak się dzieje? Jak regularnie wygrywać na zakładach sportowych?

Jak zacząć wygrywać na typach sportowych?

Dlaczego większość ,,super sposobów na typy” nie działa?

To bardzo proste – nie działają, z tego powodu, że każdy, kto je zobaczy, spróbuje je zastosować, przez co na pewno ten sposób przestanie działać po bardzo krótkim czasie. Na czym więc powinniśmy się skupić, przy zakładach bukmacherskich?

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Jeśli nie zaplanujesz tego, jak to zrobisz – to nie wygrasz

Ułożenie sobie planu na obstawianie zakładów bukmacherskich w przyszłości to dość kluczowy element przy tworzeniu naszego własnego, niepowtarzalnego stylu typowania. Warto jest wtedy też wykorzystać naszą wiedzę na temat obstawianej przez nas dyscypliny sportowej, ponieważ to wpływa realnie na nasze szanse regularnego wygrywania z bukmacherem. Atutem gracza, który regularnie wygrywa na zakładach bukmacherskich z bukmacherem jest wzięcie pod uwagę rachunku prawdopodobieństwa. Nie chodzi o przewidzenie z góry wszystkich zakładów – powinniśmy się skupić na naszych bieżących typach, a dopiero z czasem – kiedy już będziemy regularnie wygrywać z bukmacherem – na naszych przyszłych pewnych typach bukmacherskich. Jeśli już o skupieniu uwagi mowa, to musimy pamiętać o tym, żeby zawsze zachować rozsądek i rozwagę, bo wtedy mamy o wiele większe szanse aby wyjść na plus. Może się to nam bardzo przydać w obstawianiu zakładów bukmacherskich na żywo – które mimo że są o wiele trudniejsze w trafnym przewidzeniu – to za to są o wiele bardziej ,,opłacalne”.

Na początku – graj pewniakami

Grając ,,pewniaki” (czyli typy z wysokim prawdopodobieństwem wygranej), nie zdobędziemy ani za bardzo doświadczenia w obstawianiu zakładów, z tego powodu iż naturalnie ktoś całą analizę przecież wykonał za nas. W takim wypadku najlepiej jest obstawić kilka takich typów, aby zgromadzić pewien kapitał, którzy przyda nam się do obstawiania ,,prawdziwych” zakładów bukmacherskich.

Pamiętaj, żeby nie brać tego za bardzo do siebie

Pierwsza rada jaką dla was mamy to na pewno to, żebyście zachowali spokój. Branie wszystkiego na ,,spokojnie” jest o tyle kluczowe, że może to mieć realny wpływ na to czy nasze typy będą udane czy też nie. Dobrym sposobem na to aby się nie ekscytować naszymi typami za bardzo jest nauka ,,oddychania”. W tym momencie zastanawiacie się zapewne – ,, co za pierdoły on pisze? Oddychanie?” ale to prawda, z racji tego że to dobry sposób na uspokojenie się, nie wymagający wyjątkowo długich przygotować czy też nauki jak się tego robi.  No chyba że uprawiacie już jogę albo znacie inny sposób na szybkie uspokojenie się, to się nie wtrącam.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTop 5 porad – dla tych, co chcą typować zakłady na sport!
Następny artykułDlaczego mecze online stały się głównym źródłem sportowych emocji dla wielu fanów w 2020?
Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.