Prawdopodobnie każdy, kto jest zainteresowany obstawianiem typów bukmacherskich zastanawia się, jak wygrywać z bukmacherem. Teoretycznie wystarczy tylko postawić poprawny wynik, podczas gdy bukmacher twierdzi inaczej – ale w rzeczywistości jest to znacznie trudniejsze. Jak więc obstawiać zakłady bukmacherskie w ten sposób, aby wygrywać z bukmacherem?

Jak wygrać u bukmachera w 2021 roku?

Obstawiaj tylko te dyscypliny, które znasz

Jeśli chcesz wiedzieć, jak wygrać u bukmachera, musisz najpierw zrozumieć – jak grać, czyli zdobyć doświadczenie o dyscyplinach, które chcesz obstawiać. Trudno jest być ekspertem we wszystkim, więc wybranie trzech lub czterech dyscyplin sportowych na jednym kuponie może sprawić, że nie wygrasz tych zakładów. Aby prawidłowo wybrać grę – którą będziesz obstawiać, należy mieć ogólne rozumienie samego sportu, ale także pewne zrozumienie jego specyfiki, czyli poziomu rozgrywki czy formy poszczególnych zawodników. Ma na to wpływ wiele czynników i może to być na początku trudne do zrozumienia, ale trening czyni mistrza! Jeśli chcesz sprawdzić, czy twoje analizy są poprawne, możesz spróbować typowania zakładów bukmacherskich – polega to mniej więcej na tym, że obstawiasz zakład, ale tylko i wyłącznie na kartce, starając się jak najlepiej uprzednio przewidzieć wynik.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Skup się na statystykach z ostatnich spotkań sportowych

Bez nich nie ma co zaczynać nawet myślenia o obstawaniu, bo statystyki są źródłem wiedzy o tym, jak dana drużyna może zachować się na dalszych spotkaniach. W końcu im więcej wiemy o danym zawodniku lub drużynie, tym większa szansa na wygraną. Warto przyjrzeć się formatowi drużyn czy sposobowi, w jaki grają zarówno u siebie, jak na wyjeździe. Jest wiele aspektów, którym warto się przyjrzeć, ponieważ od tego zależy nasz ostateczny sukces.

Emocje odstaw na bok

Może nie jest to najważniejsza zasada, ale może pomóc Ci to zaoszczędzić pieniądze. Chodzi o to, że nie powinieneś się emocjonować, ani nie powinieneś również obstawiać zakładów na swoją ulubioną drużynę. Dlatego większość ekspertów wprost mówi, że jeśli chcesz grać u bukmachera i wygrywać, to nie możesz stawiać na drużyny, którym kibicujesz. W końcu legalni bukmacherzy tylko na to czekają, a to błąd, który popełnia większość niedoświadczonych graczy. Najlepiej jest stawiać na drużynę przeciwną, bo wówczas mamy prawie pewność, że taki kupon się powiedzie, bo będziemy chcieli wypatrzeć dosłownie wszystkie potknięcia, które ta drużyna poczyniła.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Sprawdzaj rankingi bukmacherskie

Rankingi ofert bukmacherskich to jeden z najlepszych sposobów na to, aby dobrać najlepszy zakład do danego wydarzenia sportowego. W końcu to naturalne że u jednego bukmachera kurs na dany zakład będzie inny, niż u reszty, dlatego też korzystanie z rankingów bukmacherskich pozwoli ci szybko i sprawnie sprawdzić, kto oferuje najlepsze kursy na dany zakład.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy zakład bez ryzyka się opłaca? O bonusie bukmacherskim cashback
Następny artykułSTS Betgames – czy warto jest w to grać?
Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.