Obstawianie piłki nożnej na zakładach bukmacherskich to świetny sposób na to, żeby oprócz podkręcenia sportowych emocji, ale również żeby sobie odpowiednio ,,dorobić”. Tylko aby zarobić na zakładach sportowych, a nie oddawać bukmacherowi pieniądze za darmo, musimy mieć odpowiednie doświadczenie i umiejętności, tak więc narasta tu pytanie – jak obstawiać piłkę nożną u bukmachera, aby wygrać?

Jak obstawiać piłkę nożną u bukmachera?

Zarejestruj konta u kilku wybranych bukmacherów

Przed obstawieniem naszego pierwszego zakładu na piłkę nożną, powinniśmy na spokojnie przestudiować ofertę legalnych, polskich bukmacherów, a może akurat trafimy na taki bonus na start, który przypadnie nam idealnie do naszego pierwszego typu na piłkę nożną? Oprócz znalezienia odpowiedniej oferty bukmacherskiej dla nas, tak jak wspominaliśmy wcześniej dobrze jest zarejestrować kilka swoich kont u różnych bukmacherów, przez co otrzymamy kilkukrotnie większą ilość promocji na rozpoczęcie typowania zakładów na piłkę nożną, lecz musimy pamiętać wtedy o tym, że kurs w takim wypadku może być różny, i najlepiej jest wybierać bukmacherów, u których otrzymamy najwyższe kursy i najlepsze promocje bukmacherskie.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Nielegalni bukmacherzy – nie obstawiaj u nich, bo dostaniesz karę…

Naturalnie nikomu tutaj nie grozimy, ale powinniśmy mieć z tyłu głowy gdzieś to, że fiskus już taki łaskawy nie jest, i mimo że próbuje, to nie jest w stanie zablokować dosłownie każdego nielegalnego bukmachera, dlatego też najmniejsze podejrzenie, że dany bukmacher nie posiada licencji naszego Ministerstwa Finansów na obrót zakładami bukmacherskimi, powinno sprawić (w teorii oczywiście – w praktyce to bywa różnie) – a mimochodem, jak sprawdzić to, że dany bukmacher jest legalny czy też nie? Wystarczy, że popatrzymy na domenę danego bukmachera – jeśli nie kończy się ona na ,,.pl” – to znak, że firma działa na ,,terenie” naszej sieci internetowej nielegalnie. Kolejnym sposobem na to, jest sprawdzenie stopki strony, czy posiada ona odpowiednią formułkę z pozwoleniem od naszego, Polskiego Ministerstwa finansów.

Odpowiednie doświadczenie sportowe

Uprawiając piłkę nożną, zapewne poznałeś taktyki gry, jakie stosuje się w piłce nożnej. Przydatność tego doświadczenia polega na tym, że zakłady sportowe to w końcu nic innego jak próba przewidzenia wyniku, a kto lepiej odgadnie wynik (Ty, czy też bukmacher) – wygrywa. Ale musimy mieć też na uwadze, że firmy bukmacherskie też zatrudniają ludzi, którzy mieli doświadczenie z typowaniem wyników meczów piłki nożnej właśnie u nich. Dlaczego? To proste, ponieważ lepiej jest zatrudnić osobę, która potrafi o wiele więcej od bukmachera wygrać, i jej płacić normalną pensję niż pozwolić jej dalej wygrywać. Jednakże wracając do tematu doświadczenia sportowego, jeśli takowego nie posiadasz, możesz je łatwo zdobyć poprzez uprawianie tego sportu właśnie, bądź też poprzez oglądanie oraz analizowanie wyników meczów piłkarskich.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNielegalne firmy bukmacherskie – jak je rozpoznać?
Następny artykułFora bukmacherskie – kompendium
Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.