To najnowsza akcja promocyjna popularnego bukmachera Etoto, który daje możliwość zdobycia łącznie nawet 1040 PLN, kwota ta jest uzależniona od wartości wpłat, jakie dokonasz. Zaczynając od rejestracji zdobywasz 20 PLN na dowolne typowanie w miesiącu luty bez depozytu własnego.

Bonusy od bukmachera etoto

Dodatkowo otrzymasz dwa doładowania od wpłat i specjalny freebet. Oferta dotyczy każdego nowego użytkownika, który zarejestruje się na stronie tej firmy. Etoto ten to jeden z najlepszych polskich bukmacherów działających na naszym rynku w pełni legalnie, zatem obstawianie meczów na tym portalu jest zgodne z prawem i nie wiąże się z jakimkolwiek ryzykiem, lub też konsekwencjami. Świetna oferta oraz renoma tego bukmachera zachęcają wielu polaków do grania, ponieważ do zdobycia są możliwe wysokie stawki! Jeżeli od dawno już szukałeś odpowiedniej strony do obstawiania, to trafiłeś idealnie!

Rejestracja w lutym to dużo bonusów bukmacherskich

W miesiącu luty możesz dodatkowo zgarnąć atrakcyjne bonusy, a także spróbować swoich sił u jednego z najlepszych polskich bukmacherów. Co możesz zdobyć? 20 PLN za pierwszą rejestrację, 200% bonusu za pierwszy depozyt, ale także kolejny 100% bonusu za drugi depozyt. Za zdeponowanie minimum 40 zł przy drugiej wpłacie otrzymujesz ekstra 20 PLN w postaci freebetu. 


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


Poprzedni artykułCzat czy forum – co lepsze dla typera?
Następny artykułZakładanie konta internetowego w STS
Najlepsi bukmacherzy w Polsce online. Tylko opisy i bonusy do legalnych bukmacherów jak Fortuna, Etoto czy Totolotek. Promocje za darmo, darmowe zakłady, freebety i wiele więcej.