Obstawianie zakładów sportowych to dla wiele osób ciekawe zajęcie, które może im pozwolić na to, aby odpowiednio się zabawić – a na dodatek w bezpieczny sposób. Dlaczego więc warto jest obstawiać zakłady bukmacherskie w internecie?

Dlaczego warto jest obstawiać zakłady sportowe w internecie?

Zakłady bukmacherskie a internet

Warto o tym wspomnieć, bo niektórzy szczęściarze zbili fortunę na zakładach sportowych w Internecie. Możesz nawet czasem znaleźć mniej inteligentną reklamę, na przykład „Legalni bukmacherzy ich nienawidzą – wygrali miliony złotych w internecie”. Wracając do sedna – jeśli uważasz, że wygrywanie dużych sum pieniędzy w zakładach sportowych jest tak łatwe, to możesz z góry powiedzieć, że przeliczyłeś się, ponieważ aby wygrać dużo pieniędzy – musisz też postawić dużo zakładów. Przykładem jest osoba, która postawiła ponad 250.000 złotych na zwycięstwo w wyborach prezydenckich pana Trz****kiego – potencjalne zwycięstwo na tym zakładzie wynosiło ponad milion nowych złotych, ale niestety to nie zadziałało, ponieważ wygrał kto inny. W tym przykładzie można powiedzieć, że np.jeśli postawimy sto złotych, to nawet jeśli skorzystamy z tego konkretnego zakładu, to dzięki zakładom przez internet, możemy otrzymać naprawdę ciekawe modyfikatory naszych bonusów. Ciekawostką jest fakt, że niektórzy legalni bukmacherzy oferują takie oferty, że dodają znaczną zawartość do bonusu, aby oferta była bardziej atrakcyjna i przyciągnęła więcej graczy do obstawiania. Jednym z przykładów jest to, że STS niedawno zaoferował samochód sportowy wart milion złotych lub inne ciekawe i pożądane przedmioty.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Nieprawdziwe informacje o zakładach bukmacherskich

Warto opowiedzieć o micie zakładów w internecie. Jeden z nich powiedział, że firmy zajmujące się grami często przekupują drużyny e-sportowe, aby mieć pewność, że wygrywają zakłady zamiast więcej tracić. Oczywiście należy to do włożyć między bajki, ponieważ bukmacher jest bardziej skłonny stracić miliony dolarów więcej niż licencję na prowadzenie zakładów w krajach takich jak Polska, bo na pewno nie jest łatwo o taką licencję. Kolejnym mitem wartym omówienia jest to, że na przykład niektórzy gracze są powiązani z mafią. Cóż, może to być ogromny nonsens, bo chociaż organizacje przestępcze mogą interweniować w tego typu biznesie (podobnie jak politycy), to już przeszłość. Dzisiejsze „klasyczne” przestępstwa są znacznie mniej opłacalne niż internet. Spójrz, co stało się ostatnio z Garminem. Zapłacili do 7 miliardów dolarów technicznym „porywaczom”, aby odblokować swoje systemy. W rzeczywistości, jeśli zespół nie chce się prowadzić legalnej działalnosci, to przy pomocy komputerów, mogą siedzieć na sofie, zarobili dużo pieniędzy, ,,porywając” właśnie takie systemy.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDlaczego mecze online stały się głównym źródłem sportowych emocji dla wielu fanów w 2020?
Następny artykułPoradnik bukmacherski na rok 2020
Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.