Wiadomo, każdy chce wygrywać na zakładach, ale niestety każdy ma do czegoś predyspozycje, a do innych rzeczy już niestety nie, tak działa ten świat. Skoro w jednej rzeczy potrafimy coś osiągnąć, to zapewne w drugiej również jesteśmy w stanie to uczynić prawda? Ale dlaczego większość graczy nie wygrywa za często na zakładach bukmacherskich?

Dlaczego nie wygrywasz częściej na zakładach online?

Gra emocjami

Dobry gracz zakładów bukmacherskich powinien posiadać nerwy ze stali. Mierny bądź kiepski gracz niestety jest bardzo płochliwy, jak koń któremu przed nosem otworzono parasol (coś za często mówimy o tych koniach, chyba czas zmienić nieco porównania) co jest niestety bardzo szkodliwe dla jego sposobu typowania, ponieważ niestety ale ciągła zmiana zdania na co postawić, bądź po prostu czysta panika przy obstawianiu, nie wróży dobrej kariery takiej osobie. Przypominamy, że obstawianie zakładów bukmacherskich ma być zabawą, odskocznią od szarej normalności, a nie kolejnym zmartwieniem. Dlatego jeśli jesteś osobą która nie potrafi trzymać nerwów na wodzy i ma problem z tym aby podejmować decyzje pod presją, nie obstawiaj zakładów bukmacherskich, ponieważ raz będziesz rozczarowany, dwa nie dość że nic nie zarobisz, to na dodatek stracisz.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Łatwo odpuszczasz

Powinniśmy o tym pamiętać, że każdy przegrywa z bukmacherem. Jeśli chcesz obstawiać i wygrywać dalej, musisz się podnieść z porażki. Osoba która ma tendencję do rozpamiętywania każdej porażki, każdego niepowodzenia i mówienia sobie ,,nie dam rady” nie powinna typować zakładów bukmacherskich, ponieważ rozczaruje ją to jeszcze bardziej niż ogłoszenie przez Valve że nie będzie Half life 3. Dobry typer musi wiedzieć jak przyjąć porażkę z pokorą i godnością, następnie przeanalizować ją dogłębnie a później wyciągnąć z niej wnioski, aby nie popełnić już tego samego błędu później.

Osoby podatne na uzależnienie

 Od każdej formy gier losowych można się uzależnić, nieważne czy jest to poker, automaty czy też właśnie nasze zakłady bukmacherskie. Wiadomo że to czy się uzależnimy zależy od pojedynczej jednostki, jedna osoba ma większą tendencję do bycia złapaną ,,w sidła uzależnienia” a drugą może to zupełnie nie ruszać. Ale mowa tutaj o osobach, które na przykład bardzo łatwo uzależniły się od tytoniu, bądź innych substancji psychoaktywnych (myślimy tutaj na przykład o kawie), ponieważ bardzo rzadko osoba uzależniona jest w stanie sobie zdać sprawę z tego, że to ona właśnie jest uzależniona.

Nie rozwijasz się

Osoby, które zamiast rozwijać się, zdobywać wiedzę oraz doświadczenie w sporcie, który chcą obstawiać, po prostu siedzą na kanapie i nic nie robią, nie zaczną częściej wygrywać, tylko raczej częściej przepuszczać swoje pieniądze na nieudanych typach. Niestety, aby wygrywać na zakładach bukmacherskich, musimy się odpowiednio do tego przygotować, w innym wypadku raczej nie damy rady wygrywać pieniędzy na zakładaniu się z bukmacherem.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDlaczego nie powinniśmy blefować w pokerze?
Następny artykułOferta bukmacherów na e-sport
Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.