Freebet, bonus bez depozytu, bonus od depozytu, cashback, gra bez podatku. Bukmacherzy dwoją się i troją, by pozyskać wielu nowych klientów. Doskonałym wabikiem są dobrze rozreklamowane promocje bukmacherskie. Czy zakład bez ryzyka jest atrakcyjnym bonusem? Czy bonus Betclic wciąż jest najwyższym cashbackiem na polskim rynku? 

Czym jest zakład bez ryzyka? 

Osoby, które dopiero zaczynają się interesować obstawianiem zakładów sportowych, powinny poznać podstawowe promocje, oferowane przez bukmacherów. Jednym z bardziej popularnych promocji bukmacherskich jest cashback, czyli inaczej zakład bez ryzyka. Cashback daje więc możliwość postawienia kuponu bez ryzyka straty pieniędzy. Do momentu rozstrzygnięcia kuponu wszystko wygląda tak samo, gracz musi wpłacić depozyt na konto, obstawić zakład i czekać na wyniki. W przypadku kiedy kupon wejdzie, gracz zgarnie swoją nagrodę. Jeżeli zakład okaże się przegrany, bukmacher zwraca postawione pieniądze lub ich część na konto gracza. 

Dla kogo jest bonus cashback? 

Zakład bez ryzyka, czyli inaczej cashback jest bonusem, który doceniają zarówno początkujący gracze, jak i doświadczeni typerzy. Osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z bukmacherką, mogą wykorzystać cashback do sprawdzenia swoich sił. Doświadczeni typerzy mogą wykorzystać cashback do obstawiania ryzykownych zakładów, np. kuponów AKO, co do których nie są pewni. 

Kto oferuje najwyższe bonusy cashback? 

Najwyższy bonus cashback oferuje bukmacher BETFAN oraz Betclic. Jednak nie zawsze najwyższe bonusy są najbardziej atrakcyjne. Często bukmacherzy wymagają skomplikowanych obrotów bonusem, aby móc go opłacić. Niedoświadczeni gracze nie umieją spełnić ustalonych warunków, w efekcie czego nie mogą wypłacić bonusów. Poniżej opisujemy wybrane oferty promocyjne najbardziej popularnych bukmacherów na polskim rynku, w których występuje także zakład bez ryzyka. 

Betclic

Betclic oferował do niedawna oferował najwyższy bonus zakład bez ryzyka na rynku, w wysokości aż 550 zł. Mimo że bonus jest wysoki i z pozoru wydaje się atrakcyjny, polecamy sprawdzić regulamin promocji, ponieważ wymagany obrót jest dość trudny do zrealizowania. Wymaga się od gracza wykonania sześciokrotnego obrotu. Do obrotu zaliczają się kupony tylko i wyłącznie o kursie 2.00.

BETFAN 

Bukmacher BETFAN zmienił niedawno warunki swojej oferty promocyjnej. Dołączył do niej bonus cashback o wartości 600 zł. Tym samym, można powiedzieć, że obecnie to BETFAN oferuje najwyższy zakład bez ryzyka. Jeśli chodzi o warunki obrotu, bukmacher wymaga czterokrotnego obrotu bonusem przy użyciu kuponu AKO z min. 3 zdarzeniami, kurs całkowity kuponu musi wynosić min. 3.00, a kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.35.

Fortuna

Przewidywany zakład bez ryzyka u bukmachera Fortuna wynosi 210 zł. Bukmacher ten oferuje niezwykle korzystne warunki obrotu, które zdecydowanie wyróżniają się na tle innych bukmacherów. Gracz musi wykonać obrót bonusem jeden raz po dowolnym kursie.  

PZBuk

Wysoki zakład bez ryzyka znajdziemy również w ofercie bukmachera PZBuk. PZBuk oferuje cashback w wysokości 200 zł. Z kodem promocyjnym o treści PREZENTPZB może to być nawet 300 zł. Środki trafiają na konto bonusowe, aby więc móc je wypłacić, gracz musi pięciokrotnie obrócić kwotą bonusu po kursie 2.00.

Cashback, czyli zakład bez ryzyka – podsumowanie 

Zakład bez ryzyka to z punktu widzenia gracza naprawdę bardzo atrakcyjny bonus. Jeżeli spełnimy wszystkie wymagane zasady określone w regulaminie, to mamy pewność, że na postawionym kuponie nic nie stracimy. To daje pewnego rodzaju komfort psychiczne, dzięki któremu jesteśmy bardziej śmiali w swoich typach. Pamiętajmy jednak, że stawka bonusu zostanie pomniejszona o obowiązujący podatek od gier, który na tę chwilę wynosi 12%. 

Poprzedni artykułO czym warto wiedzieć, przy obstawianiu koszykówki?
Następny artykułJak wygrać u bukmachera w 2021 roku?
Prawo hazardowe jest nieubłagane, można grać jedynie w legalnych zakładach bukmacherskich. Kasyno internetowe i poker online jest obecnie niedozwolone i grać w nielegalne gry hazardowe nie można.