Wiele osób twierdzi, że w czasie wakacji się nie nudzi. Jednakże w większości przypadków, nie wygląda to na prawdę, z racji tego że wciąż poniekąd jesteśmy uwięzieni w kwarantannie. Jednakże czy warto jest obstawiać zakłady bukmacherskie podczas wakacyjnej nudy? Czy w ten sposób możemy umilić sobie czas, a jednocześnie dorobić co nieco do domowego budżetu?

Czy warto jest obstawiać zakłady bukmacherskie podczas wakacyjnej nudy?

Na co uważać na początku?

Wybór legalnej firmy bukmacherskiej – jest to coś, co powinniśmy rozważyć zawsze jako pierwsze, ponieważ jeśli podstawa tego co robimy będzie nielegalna, bądź nieuczciwa, to jak wiadomo ,,karma wraca” i może nas to bardzo zaboleć. I nie mówimy tylko o portfelu, przecież więzienie nie jest zbyt fajnym miejscem, prawda? No ale wracając do tematu. Na terenie naszego kraju można korzystać z usług licencjonowanych podmiotów, które posiadają odpowiednie zezwolenia Ministerstwa Finansów. Legalni bukmacherzy to jedyne wyjście dla graczy z Polski, ponieważ w 2017 roku Ustawa o grach losowych uległa nowelizacji. Po wyborze bukmachera musimy zastanowić się czy będziemy korzystać z usług naziemnego punktu bukmacherskiego czy też wolimy zakłady przez internet. Ten ostatni ma tą przewagę, że otwarty jest 24 godziny na dobę ale zanim zwiążemy z nim swoje nadzieje powinniśmy sprawdzić jego wiarygodność i całą ofertę wydarzeń i dyscyplin.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Plan

Plan na cały sezon sportu który chcemy obstawiać – to podstawa, z racji tego że bez planu możemy nie osiągnąć nic, obstawiając na przysłowiową ,,pałę” Oczywiście nie mówimy tutaj o planowaniu miesiące do przodu, bo wiadomo że to się nie uda, ale na start powinniśmy zaplanować przynajmniej 5 typów do przodu. Trening czyni mistrza! Ale z powrotem do tematu. Warto jest wykorzystać naszą wiedzę na temat obstawianej dyscypliny, podstawą przy obstawianiu również jest zrozumienie zasady ustalania kursu przez bukmacherów. Dużym atutem rozważnego gracza jest wzięcie pod uwagę rachunku prawdopodobieństwa. Nie chodzi o przewidzenie z góry wszystkich zakładów bukmacherskich, ponieważ byłoby to bez sensu, musimy przecież reagować na bieżące wyniki. Najważniejsze jest skupienie uwagi na danej kategorii sportowej w której czujemy się pewni, ile chcemy przeznaczyć na typowanie oraz w jaki sposób chcemy typować.

Ważne informacje na temat typowania zakładów

Warto (przed rozpoczęciem typowania) jest również znać rodzaje zakładów bukmacherskich. Najpopularniejszym rodzajem zakładu jest zakład 1×2. Polega on na tym, że obstawiamy (1) zwycięstwo gospodarzy, (x) remis bądź (2) zwycięstwo gości. Jest to najpopularniejszy i najczęstszy zakład, jeśli chodzi o piłkę nożną, łatwo się go również obstawia, dlatego też typowanie tego rodzaju zakładu powinno być dla nas odpowiednie na start.

Pamiętaj, że to tylko zabawa

Pamiętaj, że czasami możemy również przesadzić. W takim wypadku nie jesteśmy w stanie sami siebie kontrolować, nasz rozum automatycznie nami steruje, aby osiągnąć jak największą przyjemność. Niektórzy uzależniają się od alkoholu, inni od papierosów, ale są również i przypadki uzależnienia od gier losowych, a jest to o tyle niebezpieczne, że w tak naprawdę jeśli w jednym momencie postawimy ,,za dużo” – to możemy stracić wszystko.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak zarabiać na typach bukmacherskich? – Poradnik od eksperta
Następny artykułTop 5 porad – dla tych, co chcą typować zakłady na sport!
Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.