Nieważne czy jesteś początkujący czy już masz doświadczenie. Przychodzi taki okres w życiu każdego typera, że zaczyna szukać ludzi z własnego otoczenia, aby razem typować i wygrywać jeszcze więcej. Dzisiaj omówimy dwa najlepsze źródła, jakimi są czat i forum bukamcherskie. Podpowiemy również co lepiej wybrać. 

Dlaczego warto rozmawiać z innymi typerami?

Kontakt z pozostałymi typerami to bardzo istotna kwestia w życiu chyba każdego typera, ponieważ dzięki takim kontaktom możemy uniknąć dużo błędów, poznajemy nowe techniki zawierania zakładów, a nawet łapiemy aktualne bonusy bukmacherskie. Każdy musi o tym pomyśleć prędzej czy później. gdyż typowanie samemu jest o wiele trudniejsze.

Taka błyskawiczna rozmowa na żywo z innymi graczami daje naprawdę bardzo dużo korzyści i umożliwia nawiązać nowe wartościowe znajomości, które mogą być przydatne w następnych rozgrywkach. Wszystko to, oczywiście, zupełnie bez opłat, więc szkoda nie korzystać.

Obecnie bardzo dużo graczy wybiera forum bukmacherskie, ale od pewnego czasu pojawiło się dużo bardziej ciekawsze rozwiązanie, a mianowicie czat bukmacherski. Przetestowaliśmy i polecamy. Daje więcej możliwości, kontakt jest błyskawiczny, a możliwości nieograniczone. Możemy pisać, a nawet rozmawiać wideo.

Jaki czat bukmacherski najlepszy?

Bez wątpienia najlepszym wyborem będzie polski czat bukmacherski. Wybór jest dosyć duży, ale my polecamy czat bukmacherski Betonline. Znajdziesz go wpisując w google czat betonline. Jest to strefa typera, w której tysiące graczy stale relacjonuje najważniejsze wydarzenia bukmacherskie w naszym kraju. Najlepiej, jeśli przekonasz się osobiście.

„Forum bukmacherskie BetOnline to najlepsze miejsce do dzielenia się informacjami o typach, są tam najbardziej znani typerzy w Polsce, którzy mają doskonała skuteczność typów i wysoki Yield.”

Bezpłatna rejestracja jest bardzo prosto i nie zajmuje więcej niż minutę. Innym wyborem mogą być podmioty zagraniczne, ale niestety czaty nielegalnych bukmacherów są złym wyborem, ponieważ te firmy nie mają pozwolenie ministerstwa finansów i działają na naszym rynku nielegalnie.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher LVBET Daje 50 zł za karnet na mecze Wisły Kraków
Następny artykułEtoto da Ci bonus powitalny za rejestrację w lutym 2019!
Najlepsi bukmacherzy w Polsce online. Tylko opisy i bonusy do legalnych bukmacherów jak Fortuna, Etoto czy Totolotek. Promocje za darmo, darmowe zakłady, freebety i wiele więcej.