Bezapelacyjnie, stawianie zakładów bukmacherskich to jedna z najciekawszych opcji, w jaki sposób można szybko i łatwo zarobić. Jednak nie wszyscy mogą to uzyskać. Na samym początku wymaga jest elementarna znajomość europejskiej piłki nożnej, z uwzględnieniem strzelców i najlepszych zespołów danej ligi. Oprócz piłki nożnej można obstawiać oczywiście inne sporty drużynowe, jednak bez wątpienia futbol to najpopularniejsza dyscyplina sportowa w naszym kraju. 

1, X i 2- co to znaczy?

Na pierwszy rzut oka oznaczenia wydają się bardzo enigmatyczne. Jednak jest to bardzo łatwe do wytłumaczenia – 1 oznacza typ, że drużyna gospodarzy wygra ten mecz. X albo 0 oznacza remis w danym spotkaniu, natomiast 2 to wygrana drużyny gości. Są również tak zwane podpórki czyli typy 1X lub X2. Tego typu zdarzenia są co prawda niżej wyceniane, ale jednak dają większe prawdopodobieństwo ewentualnej wygranej. Należy również pamiętać że nie istnieją żadne „stuprocentowe pewniaki” i w każdym meczu istnieje ryzyko, że dane spotkanie nie potoczy się po naszej myśli. Najlepiej przed obstawianiem sprawdzić typy na dzisiaj sport.betfan.pl. Specjaliści z tego serwisu doradzają początkującym i pomagają im w swoich pierwszych typach.

Zakład SOLO, AKO i Bezpieczny- co to znaczy? 

Jak wiadomo, zakłady bukmacherskie dzielą się na kilka rodzajów. Zakład SOLO, oznacza że typujemy zaledwie jedno zdarzenie na naszym kuponie. Pomimo relatywnie niskiej ewentualnej wygranej istnieje wyższe prawdopodobieństwo że dane spotkanie zakończy się sukcesem. Zakład AKO z kolei oznacza że naszym kuponie znajduje się kilka lub kilkanaście zdarzeń dotyczących danych wydarzeń sportowych. W tym przypadku istnieje jednak relatywnie niskie prawdopodobieństwo wygranej, gdyż wystarczy że jedno zdarzenie nie potoczy się po naszej myśli, a cały kupon będzie potraktowany przez system jako przegrany. Zakład Bezpieczny, tym się różni od zakładu AKO że w tym przypadku istnieje możliwość popełnienia jednego błędu i tym samym zostanie wypłacony skromny ekwiwalent finansowy. Na przykład przy postawieniu kuponu z zakładem bezpiecznym za dziesięć złotych, możemy otrzymać z powrotem dwadzieścia dwa złote, a stawiając za dwadzieścia możemy wygrać czterdzieści cztery złote. 

Jak stawiać żeby wygrać?

To oczywiście bardzo trudne pytanie, ale odpowiedź oczywiście wymaga dokładnej analizy i formy poszczególnych drużyn z zawodników. Przede wszystkim należy interesować się określoną dyscypliną sportu, aby potem mieć większe szanse na ewentualną wygraną. Jednak należy pamiętać, żeby grać odpowiedzialnie, gdyż nieodpowiedzialna gra może doprowadzić do uzależnienia, które może mieć negatywne skutki dla naszego zdrowia fizycznego i psychicznego.  Wiadomo, że każdy chce łatwo i szybko wygrać duże kwoty finansowe, ale aby uniknąć uzależnienia należy stawiać jednorazowo niewielkie sumy pieniędzy, na przykład dziesięć czy dwadzieścia złotych.

Podsumowanie

Podsumowując, wszyscy Ci którzy od kilkunastu interesują się sportem, a w szczególności piłką nożną, mogą zarobić na swojej wiedzy dodatkowe pieniądze. Wiele bukmacherów w Polsce oferuje taką możliwość, jednak należy znać w tym odpowiedni umiar. 

Poprzedni artykułTypy bukmacherskie – gdzie można znaleźć te najskuteczniejsze?
Następny artykułBetclic kontra Fortuna – kogo wybrać?
Prawo hazardowe jest nieubłagane, można grać jedynie w legalnych zakładach bukmacherskich. Kasyno internetowe i poker online jest obecnie niedozwolone i grać w nielegalne gry hazardowe nie można.