Sensacja wokół klubu Wisła Kraków trwa nadal, a media stale nagłaśniają sytuację w jakiej znajduje się ten klub. Niestety informacje są stale negatywne i obciążają klub oraz jego reputacje. Zadłużanie finansowe klubu jest spore, dlatego fani tej drużyny postanowili wspomóc swoich idoli i zachęcają wszystkich do zakupu karnetów. Obojętnym nie został polski bukmacher LVBET, który również wspiera tą drużynę i daje 50 PLN premii za wejściówkę na obiekt Wisły.

Jak zyskać bonus za karnet Wisły Kraków?

Zadanie jest proste, bo wystarczy, że masz karnet na mecze tej drużyny i prześlesz jego skan lub zdjęcie na adres e-mailowy bukmachera LVBET, po pomyślnej weryfikacji na Twoim koncie pojawi się kwota w wysokości 50 złotych, którą możesz wykorzystać na dowolne obstawianie meczy. trzeba przyznać, że to naprawdę dobry gest ze strony polskiego bukmachera. Jeżeli, więc jesteś kibicem Wisły i posiadasz takowy karnet to masz prawo do skorzystania z tej oferty. Może to właśnie do Ciebie uśmiechnie się szczęście i obstawiony kupon zagwarantuje Ci fajną kasę! Nie trać czasu i zarejestruj się na stronie LVBET wypełniając formularz wpisz specjalny kod promocyjny „BETONLINE”! 


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher eTOTO – opinie i recenzja
Następny artykułCzat czy forum – co lepsze dla typera?
Najlepsi bukmacherzy w Polsce online. Tylko opisy i bonusy do legalnych bukmacherów jak Fortuna, Etoto czy Totolotek. Promocje za darmo, darmowe zakłady, freebety i wiele więcej.