Legalny bukmacher Totolotek oferuje tydzień emocji, dla typerów, którzy uwielbiają obstawianie różnych dyscyplin sportowych. W jednym tygodniu i jednym miejscu pojawią się promocje i bonusy, które możesz zgarnąć. To dobra informacja na początek roku, bo można się naprawdę wzbogacić. Startujemy już we wtorek, a ofertę możesz zobaczyć poniżej.

Zgarnij Bonus na Pierwsze Obstawianie!

15 stycznia rozpoczynamy meczem młodej Polki w Melbourne i do zgarnięcia jest aż 25% bonus od zagrania do 50 PLN! W kolejnym dniu obstawiając zakład za minimum 50 złotych zdobywasz 20 zł FREEBET w rozgrywkach Ligi Mistrzów CEV. Piątek zapowiada się naprawdę ciekawie! Ponieważ obstawiając na dowolną dyscyplinę minimum 100 zł zdobywasz zwiększenie swojej wygranej nawet o 14%! 19 stycznia typując na Derby Londynu możesz zdobyć do 50 PLN! Postaw na swoim kuponie minimum 4 zdarzenia, gdzie znajdzie się również mecz Kanonierów z Chelsea. Promocja AKO dotyczy 25% bonusu, który otrzymasz od kwoty jaką wpłacisz.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy w Polsce poker online jest legalny?
Następny artykułWygrywaj weekendową forsę z bukmacherem Etoto
Najlepsi bukmacherzy w Polsce online. Tylko opisy i bonusy do legalnych bukmacherów jak Fortuna, Etoto czy Totolotek. Promocje za darmo, darmowe zakłady, freebety i wiele więcej.