Dzięki nowej promocji powitalnej od legalnego bukmachera Fortuna już na początek przygody bukmacherskiej możesz zgarnąć 100 PLN w formie Zakładu Bez Ryzyka i nawet 400 PLN za pierwszą wpłatę! 

bonusy na start od bukmachera fortuna

Promocja powitalna w Fortunie

Promocja dedykowana jest do wszystkich, którzy zarejestrują konto  www.eFortuna.pl i wypełnią poprawnie formularz rejestracyjny. Pierwsza premia, jaka została przygotowana dla nowych użytkowników, to Zakład Bez Ryzyka w kwocie aż 100 PLN. Aby z niego skorzystać, musimy tylko poprawnie postawić swój pierwszy zakład za dokładnie 114 złotych. Jak to dokładnie działa? Wszystko wyjaśniamy poniżej!

100 PLN Zakład Bez Ryzyka Fortuna:

  1. Rejestrujesz konto na oficjalnej stronie Fortuny 
  2. Dokonujesz wpłaty i grasz swój pierwszy kupon
  3. Jeżeli wygrasz, zdobywasz pieniądze dla siebie, jeżeli przegrasz – dostajesz zwrot!

Zakład Bez Ryzyka to nie koniec niespodzianek od bukmachera Fortuna! Firma Fortuna, jako jedyny legalny bukmacher, przygotował dwa bonusy powyżej 100 PLN na początek! Drugi to oczywiście premia za pierwszy depozyt! Im więcej wpłacasz na swoje konto gracza, tym więcej bonusu otrzymujesz! Maksymalnie można dostać nawet 400 PLN, co jest świetną sumą jak na początek przygody z obstawianiem meczów!

100% bonus powitalny do 400 PLN Fortuna:

  1. Złóż pierwszy depozyt na nowym koncie
  2. Postaw wpłacone pieniądze na dowolne wydarzenie dostępne w ofercie mobilnej lub tradycyjnej
  3. Odbierz 100% wartości pierwszego depozytu aż do 400 złotych!

Oferta specjalna na start trwa do odwołania. Należy jednak pamiętać, że premię powitalną można otrzymać tylko jeden raz. Jeżeli masz już konto w Fortunie, ale jeszcze nie korzystałeś z żadnej promocji, jak najbardziej masz prawo do odebrania zarówno Zakładu Bez Ryzyka, jak i bonusu powitalnego od pierwszej wpłaty. 

Pamiętaj, że tylko gra u legalnych bukmacherów online jest zgodna z polskim prawem


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe mecze online. Gdzie i jak legalnie?
Następny artykułSTS Polski bukmacher w internecie
Najlepsi bukmacherzy w Polsce online. Tylko opisy i bonusy do legalnych bukmacherów jak Fortuna, Etoto czy Totolotek. Promocje za darmo, darmowe zakłady, freebety i wiele więcej.