Betfan chce, by gracz mógł poczuć się jak typerski VIP! Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera, może wykorzystać kod na bonus 50 PLN!

Betfan kod na bonus 50 PLN! Zakład Bez Ryzyka VIP!
Betfan kod na bonus 50 PLN! Zakład Bez Ryzyka VIP!

Betfan specjalny bonus VIP

Dostępny na stronie Betfan bonus powitalny to coś więcej, niż ciekawostka. Nigdzie więcej w naszym kraju nie można zyskać nawet 3000 złotych na dobry początek, tuż po rejestracji konta.

Mało kto wie, że na stronie Betfan Polska da się wykorzystać specjalny kod na bonus. I wcale nie mowa tutaj o wspomnianej premii, ale o dodatkowych 50 PLN na obstawianie!

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak dokładnie to działa? Warto podkreślić, że dodatkowe 50 PLN przyznaje się jako freebet. Można go wykorzystać w kuponie składającym się z przynajmniej dwóch meczów o kursie łącznym 2,20 lub wyższym.

Aktywny kod na bonus. Tylko w Betfan!

Ale uwaga! Tylko i wyłącznie przygotowany przez Betfan kod promocyjny pozwala na otrzymanie Zakładu Bez Ryzyka. Odbieranie prezentu na start jest mało skomplikowane – wszystko sprowadza się do wpisania słowa „BETONLINE” w odpowiedniej rubryce!

W tym miejscu należy wpisać kod promocyjny w Betfan
⬇️⬇️⬇️

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Co bardzo ważne, bonus za kod zupełnie nie wyklucza zgarnięcia kolejnych premii dostępnych dla nowo zarejestrowanych!

Bukmacher Betfan codziennie ma dla graczy całe mnóstwo promocji, które można wykorzystać. O tych najważniejszych zawsze informujemy na naszej stronie! 🙂


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetfan bonus. Jak odebrać do 3000 zł + 50 zł?
Następny artykułNajlepsze firmy bukmacherskie w Polsce
Gry hazardowe to moja pasja, ale nie wiążę z nią swojej zawodowej przyszłości. Piszę tylko i wyłącznie hobbystycznie. Dzięki temu rozwijam swoją wiedzę i pomagam początkującym! :)