W Polsce nie jest łatwo naziemnym zakładom bukmacherskim, ponieważ konkurencja jaką przyniósł Internet jest bardzo duża, a zalety obstawiania on-line są ogromne. Dlatego po kilku latach fukcjonowania bukmacher Betako wycofał się z rynku i dziś możemy go jedynie wspominać.

bukmacher betako
Betako, kiedyś dobry bukmacher naziemny

Jednak nadal na naszym rynku funkcjonuje kilka firm, które oferują swoje usługi w punktach naziemnych. Jedną z nich jest Fortuna, czyli firma z ponad 15 letnim doświadczeniem w zakładach bukmacherskich. Może nie jest aż tak znana, jak chociażby STS, ale jest rozpoznawalna i ceniona przez osoby, które znają się na zakładach.

Gdzie się podziało Betako?

Betako było znane przede wszystkim z niezwykle bogatej oferty na zakłady wyścigów konnych (i ogólnie rywalizację zwierząt). Jako pierwsza firma w Polsce dawała możliwości obserwowania zawodów na żywo (oraz obstawiania).
Początkowo, to właśnie różnego rodzaju wyścigi były domeną Betako, a potem firma znacznie poszerzyła swoją ofertę, pojawiły się w niej wszystkie najpopularniejsze dyscypliny sportowe z całego świata – piłka nożna, tenis, hokej czy koszykówka. Jednak, to właśnie gonitwy przyciągały sporą rzeszę typerów, do naziemnych punktów firmy.

Na pewno bukmacher ten nie mógł rywalizować z potentatami na polskim rynku zakładów bukmacherskich, ale mimo to, świetnie sobie radził przez pewien czas.
Miał około 100 punktów naziemnych w Polsce, znajdowały się one niemalże we wszystkich większych miastach. Mimo konkurencji, bukmacher się rozwijał i regularnie otwierał kolejne punkty.
Dysponowała również profesjonalnie przygotowaną stroną internetową, gdzie można było znaleźć wszystkie niezbędne informacje – o ofercie, wynikach i sieci lokali należących do firmy. Strona była też regularnie aktualizowana i dobrze prowadzona. Bukmacher Betako ponadto, oferował bardzo konkurencyjne kursy spotkań i ciekawą ofertę gonitw z całego świata.

Dlatego tym bardziej szkoda, że rada nadzorcza zdecydowała się na sprzedanie spółki bo dzisiaj w dobie internetowych bukmacherów Betako mógłby liczyć na wielu klientów starej daty, którzy pamietają jeszcze czasy, kiedy grało się tylko u naziemnych bukmacherów.

Poprzedni artykułFortuna legalne zakłady bukmacherskie online
Następny artykułWarto obstawiać zakłady akumulowane?
Prawo hazardowe jest nieubłagane, można grać jedynie w legalnych zakładach bukmacherskich. Kasyno internetowe i poker online jest obecnie niedozwolone i grać w nielegalne gry hazardowe nie można.