Po co kupować jej kwiaty, skoro możesz kupić kwiaciarnię – takie jest hasło najnowszej promocji bukmachera Totalbet, którą przygotowano specjalnie na tej wyjątkowy dzień.

Bonus w Dniu Kobiet

Oferta jest dedykowana dla osób, które mają już konto na stronie bukmachera Totalbet. Dotyczy wyłącznie zakładów AKO, jakie zostały postawione do końca dnia 08.03.2019. Konto możesz szybko założyć na www.totalbet.pl.

Zakład musi składać się z co najmniej pięciu wydarzeń z oferty zakładów przedmeczowych bądź LIVE. Możemy również obstawiać CS GO, piłkę nożną oraz wszystkie inne dyscypliny dostępne na Totalbet.

Wszystkie mecze na kuponie muszą pojedynczo mieć wartość 1.40 lub wyższą. Bonusem jaki daje bukmacher jest aż 100% zwrotu od stawki zagranej w pierwszym piątkowym zakładzie. UWAGA! Stawka może wynosić tylko 49 lub 99 PLN. Wszystkie inne kwoty nie będą zaliczane do oferty bonusowej.

Darmowe bonusy dla graczy

Nie posiadasz jeszcze konta w Totalbet? Możesz założyć je nawet w ciągu 60 sekund, a to dzięki temu, że bukmacher nie wymaga dowodu osobistego!

Ważne! Zwrot jest przyznawany dla gracza jako freebet. Pojawi się na kontach użytkownika do 48 godzin od momentu rozliczenia zakładu bukmacherskiego.

Totalbet bonus powitalny to teraz 25 PLN bez depozytu, a także dodatkowe 500 PLN po dokonaniu pierwszej wpłaty.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł27 PLN za darmo od bukmachera STS
Następny artykułUważaj na nielegalnych polskich bukmacherów
Najlepsi bukmacherzy w Polsce online. Tylko opisy i bonusy do legalnych bukmacherów jak Fortuna, Etoto czy Totolotek. Promocje za darmo, darmowe zakłady, freebety i wiele więcej.