Każdy lubi chyba poczytać sobie ciekawe poradniki, w przerwie w pracy (o której szef nie wie) – na uczelni bądź też w oczekiwaniu na nasz transport. Dzisiaj chcemy wam przybliżyć tematykę obstawiania zakładów bukmacherskich, dlatego też zapraszamy do przeczytania naszego poradnika!!!

5 porad dla nowych graczy zakładów bukmacherskich – poradnik

Porada pierwsza – Planuj. Gra ,,na pałę” niewiele ci tu da

Od razu lepiej o tym opowiem – gra bez planu, nawet mimo astronomicznych ilości szczęścia często może nam nie dać nic, lub w najlepszym przypadku – wyjdziemy na zero. Jednakże nikt nie lubi tracić pieniędzy, zamiast je wygrywać, prawda? Dlatego też posiadanie planu jest tutaj niezwykle ważne, w przeciwnym wypadku nasze wygrane będą minimalne w stosunku do tego ile wygramy. Dlatego też, najlepiej jest sobie zaplanować kilka typów na przód, w tej samej kategorii sportowej, tego samego rodzaju. ,,Zara zaraz – ja nawet nie wiem czy ja chcę obstawiać tyle zakładów” – a więc musimy przejść tu do porady numer 2.

Rada numer 2 – bukmacherka to hobby dla zdecydowanych ludzi

Zabrzmi to raczej ostro, ale taka jest prawda. Jeśli jesteś osobą niezdecydowaną – poszukaj sobie lepiej innego hobby. Jeśli w grę wchodzą pieniądze, to musisz pamiętać o tym, że nie będzie to ani piękne, ani finezyjne, ani też nikt nikomu nie będzie dawał tutaj ,,forów”. Brutalne – ale prawdziwe. Dlatego jeśli też planujesz obstawiać okazyjnie – zwróć swoją uwagę w stronę zakładów specjalnych.

3. Zakłady specjalne w bukmacherce – okazja dla okazyjnych ludzi

Zakłady specjalne w bukmacherce to temat znany niewielu, z racji tego że występują one okazyjnie – i zazwyczaj nie są one ukierunkowane na sport, lecz prawie zawsze na wydarzenia związane z polityką (wybory na 45 prezydenta stanów zjednoczonych są tutaj świetnym przykładem) bądź też nawet i religią (wybór nowego papieża) bądź innymi wydarzeniami socjalnymi (mars 2020) dlatego też jest to dobry wybór dla osób które nie do końca potrafią się zdecydować, lub też nie lubią po prostu oglądać i obstawiać sportu.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Rada 4 : Poznaj bukmachera swego!

W Polsce z racji wejścia w życie nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 roku można korzystać tylko z usług legalnych bukmacherów. Zapewne wielu z was ma to totalnie gdzieś, czy dany bukmacher jest legalny czy też nie, jednakże nie jest to dobry pomysł, z racji tego że jeśli będziemy ,,niegrzeczni” – możemy to przypłacić sporą karą. Nie mówiąc już o tym, że wybór optymalnego dla nas bukmachera jest kluczowy, z racji tego że musimy pamiętać o tym, że każdy z nich oferuje inne bonusy na start – przez co jeśli wybierzemy nie tego bukmachera co trzeba, mogą nas ominąć takie rzeczy jak freebet bukmacherski – czyli po prostu obstawianie danego wydarzenia dosłownie za pieniądze bukmachera.

Porada piąta – pamiętaj że bukmacherka powinna zostać na zawsze w rejonach zabawy

Uzależnienie od czegoś to straszna rzecz. Nie jesteśmy w stanie sami siebie kontrolować, nasz rozum automatycznie nami steruje, aby osiągnąć pewną przyjemność. Niektórzy uzależniają się od alkoholu, inni od papierosów, ale są również i przypadki uzależnienia od hazardu, a jest to o tyle niebezpieczne, że w tak naprawdę jeśli w jednym momencie postawimy ,,za dużo” – to możemy stracić wszystko. A przecież nie na tym polega zabawa, żeby stracić dach nad głową, nieprawdaż? Dlatego też, pamiętaj – graj odpowiedzialnie!


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGry on-line w bukmacherce – czy opłaca się je obstawiać?
Następny artykułIle można zarobić na zakładach bukmacherskich?
Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.